Rejestrujesz się do:
Gabinet Ginekologiczny Paweł Piekarski | Warszawa | Krasińskiego 2A / 3A
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat uprawniający do wykonywania badań USG. W moim Gabinecie Ginekologicznym w Warszawie zapewniam pełną opiekę z zakresu położnictwa i ginekologii. Zajmuję się kobietami w ciąży oraz tymi, które ciążę planują lub mają za sobą. ...Opiekuję się pacjentkami, które stosują antykoncepcję oraz w okresie menopauzy. Przygotowuję do i wykonuję histeroskopię oraz histeroskopię office w przypadku niepłodności, polipów, mięśniaków czy nieprawidłowych krwawień.
Wszystkim pacjentkom oferuję profesjonalną opiekę lekarską: USG ciąży i ginekologiczne, test PAPP-A, badania prenatalne, prowadzenie ciąży, specjalistyczna opieka nad ciążą bliźniaczą, cytologia, antykoncepcja, ocena drożności jajowodów przy pomocy SONO-HSG.
Zapraszam www.drpiekarski.com
więcej

Adres

ul. Krasińskiego 2A/3A, Warszawa
Gabinet Ginekologiczny Paweł Piekarski
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Zdecydowanie polecam Pana doktora Piekarskiego, u którego prowadziłam ciążę bliźniaczą. Wizyty zawsze rozpoczynały się o czasie. Na każdej wizycie byłam przebadana, wykonywano również USG. Ogromna wiedza i doświadczenie skumulowane w jednym człowieku, który w jasny i klarowny sposób potrafi przekazać informacje i wytłumaczyć wszystko pacjentce. Po każdej wizycie wychodziłam spokojna, ze zleconymi badaniami, czuć że Panu doktorowi zależy na pacjentce. W gabinecie panowała zawsze przemiła, nie stresująca atmosfera.

5,0

Pan Doktor jak zawsze profesjonalny, badanie przeprowadzone delikatnie, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Ginekologiczny Paweł Piekarski   Warszawa, Krasińskiego 2A / 3A

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik