mgr. Stasikowska-Wieczorek Sylwia

5.00 / 5 opinii
Volta Medica sp. z o.o. sp. k.
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka Podyplomowego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, w trakcie specjalizacji z psychoterapii grupowej oraz Studium Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji. Certyfikowany coach ICC i CFC. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Doświadczenie w p...racy psychoterapeutycznej zdobywała w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” w Ząbkach oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową. Pracowała jako psychoterapeutka w Ośrodku Pomocy Społecznej Praga Północ, prowadząc grupę wsparcia oraz w Domu Pomocy Społecznej w Czubinie pod Pruszkowem, pracując z pacjentami ze spektrum autyzmu. Jest wolontariuszką – psychoterapeutką w międzynarodowej organizacji NGO „Dress for Success” pomagającej kobietom w trudnych sytuacjach życiowych.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplomowana trenerka umiejętności społecznych Stowarzyszenia Trenerów Matrik oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowana trenerka Extended DISC (diagnoza talentów).

Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju interpersonalnego oraz psychoedukacji. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową w wymiarze krótko i długoterminowym.

Pracuje z osobami z trudnościami w relacjach, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi (depresją, CHAD), lękowymi. Pomaga osobom doświadczającym kryzysów w związkach, mającym niskie poczucie własnej wartości, doświadczającym poczucia osamotnienia. Prowadzi terapię osób z problemem uzależnienia. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Belgijska 11/8, Warszawa
Centrum Medyczne Volta-Med ul. Belgijska 11/8
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja terapeutyczna
50 min · 180 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
50 min · 200 zł
konsultacja terapeutyczna online
50 min · 200 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

z Panią Sylwią spotykam się od kilku tygodni i od razu nawiązałyśmy bardzo fajny kontakt. Świetny specjalista, fantastycznie potrafi nakierować rozmową na właściwe tory, dociekliwa i bardzo umiejętnie potrafiąca zidentyfikować problem, a następnie go "rozpracować". Mam do niej ogromne zaufanie.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Volta Medica sp. z o.o. sp. k.   Warszawa, Belgijska 11 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.