O mnie

Internista z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Pomoc w zakresie chorób wewnętrznych, infekcji, chorób hematologicznych. E-recepty, kontynuacja leczenia, antykoncepcja. W razie potrzeby wystawiam zwolnienie lekarskie. Nie prowadzę terapii uzależnień. Nie wystawiam recept na lek...i narkotyczne (leki z listy Rpw).
Recepty na leki z listy RpP wystawiam po przedstawieniu zaświadczenia od lekarza specjalisty o ich przyjmowaniu z podanym dawkowaniem, w ilości 1 opakowania w najniższej dostępnej dawce.

Nie ma możliwości uzyskania zaświadczeń wymagających uprzedniego zbadania pacjenta to jest np. zaświadczeń o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu oraz udziału w zawodach sportowych, wyjazdu na obóz etc.
więcej

Języki

Angielski, Francuski, Rosyjski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Borówkowa 8, Chrzanów
Zbigniew Walter Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Formularz e-Zwolnienie z konsultacją
15 min · 99 zł
Podejrzenie COVID19 - konsultacja
15 min · 79 zł
Konsultacja lekarska dla pacjentów z COVID19.
Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
15 min · 99 zł
Nawet 50% więcej wizyt! Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja lekarska z e-Receptą
15 min · 69 zł
Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja internistyczna online
15 min · 69 zł
Konsultacja internistyczna online
Online consultation (English)
15 min · 99 zł
Online consultation (English) - for non polish citizens.

Opinie pacjentów

5,0

Jestem zadowolony z wizyty

5,0

Super

5,0

Polecam

więcej
Pytania do lekarza
130 odpowiedzi
Czy pacjent otrzymuje L4 po konsultacji?
Lekarz wystawia po konsultacji L4, które wysyła do pracodawcy i do ZUS. Czy w czasie konsultacji ja również otrzymam L4 przesłane np. na mojego maila?
Lekarz wystawia zwolnienie a ZUS (nie lekarz) wysyła je do pracodawcy. Kopię może Pani/Pan także dostać na maila oraz zobaczyć na swoim internetowym koncie pacjenta (niestety często z dużym opóźnieniem).
Czy po tomografii mogę mieć powikłania związane ze wzrokiem?
Tomografia komputerowa nadnerczy, a oczy? Czy mogą być jakieś powikłania z wzrokiem po badaniu tomografii? Noszę okulary z minusowymi szkłami.
nie
Czy mając padaczkę można się zaszczepić na COVID?
Czy mogę przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19 skoro mam padaczkę i biorę leki od 6 roku życia? Nigdy nie byłem szczepiony żadną szczepionką.
Tak, można się szczepić.
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Zbigniew Walter   Chrzanów, Borówkowa 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik