O mnie

Internista z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Pomoc w zakresie chorób wewnętrznych, infekcji, chorób hematologicznych. E-recepty, kontynuacja leczenia, antykoncepcja. W razie potrzeby wystawiam zwolnienie lekarskie. Nie prowadzę terapii uzależnień i nie wystawiam recept na lek...i narkotyczne.
Nie wypisuję recept na amantadynę.

Nie ma możliwości uzyskania skierowania na szczepienie przeciwko COVID-19, w wypadku chorób przewlekłych uprawnienia do zlecania szczepień mają placówki prowadzące leczenie..

Nie ma możliwości uzyskania skierowania na badania w kierunku COVID-19 ani uzyskania zaświadczenia o zwolnieniu z izolacji/ kwarantanny.
Skierowanie na bezpłatny test może wystawić: lekarz POZ, NPL, ZOL lub opieki paliatywnej (hospicjum). Można również uzyskać takie skierowanie wypełniając formularz na stronie: www.gov.pl/dom

Nie ma możliwości uzyskania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu oraz udziału w zawodach sportowych, wyjazdu na obóz etc.
więcej

Języki

Angielski, Francuski, Rosyjski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Borówkowa 8, Chrzanów
Zbigniew Walter Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
15 min · 99 zł
Nawet 50% więcej wizyt! Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja lekarska z e-Receptą
15 min · 69 zł
Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja internistyczna online
15 min · 69 zł
Konsultacja internistyczna online
Tabletka dzień po: e-Recepta z konsultacją
15 min · 59 zł
Tabletka dzień po: e-Recepta z konsultacją
Antykoncepcja - eRecepta kontynuacja
15 min · 59 zł
Antykoncepcja awaryjna
15 min · 59 zł
eRecepta antykoncepcja - wymaga konsultacji z lekarzem.

Opinie o specjaliście

5,0

Mily i pomocny lekarz

5,0
Bez treści
5,0

Doktor mnie uspokoił i rozwiał wątpliwości że wątroba może zmieniać swój rozmiar i fachowo ocenił wyniki moich badań krwi oraz usg. Bardzo dziękuję doktorze. Pozdrawiam serdecznie i daję najwyższą notę.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Zbigniew Walter   Chrzanów, Borówkowa 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik