Zalewski Adam

5.00 / 36 opinii
Lek. Adam Zalewski
Umów wizytę

O mnie

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Rehabilitacji Medycznej. Zajmuję się także dietetyką i optymalizacją stylu życia.

Wykształcenie

Ukończyłem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2017r z dobrym wynikiem, dwukrotnie nagrodzony stypendium rektora dla najlepszych studentów.

Języki

Angielski, Niemiecki, Polski

Dodatkowe informacje

Obecnie realizuję głównie wizyty w formie telekonsultacji. Istnieje możliwość umówienia wizyty domowej na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą (dopłata ok. 100-200zł). Nr. konta do opłacenia wizyty: 18 1140 2004 0000 3702 7938 7341, w tytule proszę podać imię i nazwisko pacjenta. Przed wizytą przygotuj swoją... dokumentację medyczną.więcej

Adres

ul. Dunikowskiego 12/1, Warszawa
Lek. Adam Zalewski
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

TeleKonsultacja Lekarska
20 min · 120 zł
Wizyta lekarska przez telefon, w trakcie której zbiorę wywiad, na podstawie którego zalecę odpowiednie postępowanie, wystawię receptę, skierowanie, zwolnienie lekarskie. Ze wzgledu na ograniczenia telewizyty, nie będę w stanie przeprowadzić pełnego badania fizykalnego, ani wystawić zależnych od niego dokumentów. Możemy połączyć się przez video, tylko powiedz mi o tym przed lub na początku wizyty.
Test antygenowy COVID-19
20 min · 100 zł
Wizyta receptowa
10 min · 60 zł
Wizyta w celu przedłużenia recepty na przyjmowane już leki. Potrzebne będzie przedstawienie dokumentu poświadczającego zlecenie danych leków przez lekarza. W przypadku braku takiego dokumentu, proszę umówić się na pełną wizytę - sam ocenię potrzebę stosowania danego leku.
Wizyta u pacjenta
60 min · 300 zł
Wizyta w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Warszawy. Do ceny należy doliczyć koszt dojazdu (do 100zł)
Zniżka dla Znajomych
30 min · 60 zł
Wizyta z rabatem dla pracowników Ochrony Zdrowia.

Opinie pacjentów

5,0

Mam pozytywne wrażenia, lekarz uważnie wysłuchuje pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśnia. Polecam!

5,0

Pan doktor Zalewski wyjątkowo poważnie podchodzi do pacjenta. W moim przekonaniu posiada szeroką wiedzę medyczną dotyczącą zarówno leczenia farmakologicznego jak i niekonwencjonalnych rozwiązań. Po wizycie u dr. Zalewskiego miałem poczucie, że zostałem potraktowany z szacunkiem i pełnym profesjonalizmem. Pan doktor jest osobą bardzo konkretną i jednocześnie empatyczną i wrażliwą. Napewno będę korzystał z usług dr Zalewskiego i polecam go z czystym sumieniem wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Szczególnie cenie sobie uwagi pana doktora dotyczące doboru leczenia oraz właściwej diety i utrzymania właściwej wagi.

5,0

Wnikliwy inteligentny lekarz. Uważnie słucha i nie bagatelizuje objawów.

więcej
Pytania do lekarza
1 odpowiedź
Czy to guz mózgu?
Mam 18 lat, od około 2 tygodni boli mnie głowa (tylko z lewej strony od czubka głowy do oka) przy czynnościach tj: podnoszenie czegoś ciężkiego, schylanie, kichnięcie itp. Jako, że jestem alergikiem to...
Dzień Dobry, Opisane dolegliwości nie sugerują występowania guzu mózgu, są za to typowe dla znacznie częściej występującego zapalenia zatok. Powinien pomóc steryd wziewny i doraźne leki przeciwalergiczne.
Strona WWW placówki medycznej: Lek. Adam Zalewski   Warszawa, Dunikowskiego 12 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik