Praktyka Lekarska Michał Molski

Chirurgia ogólna, Chirurgia naczyniowa
Umów wizytę

O nas

Od 15 lat zajmuję się chirurgią naczyniową a moją pasją jest flebologia czyli dziedzina zajmująca się leczeniem żył. Ważnym punktem mojej kariery flebologicznej było uzyskanie w 2015 roku certyfikacji Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. 

Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięczam wieloletniej nauce od mojego ojca prof. Stanisława Molskiego a także stażom w wiodących ośrodkach flebologicznych i naczyniowych w kraju i za granicą między innymi w Cleveland Clinic, Pazenas - Montpellier, San Benedetto del Trento oraz Klinikach Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Bydgoszczy, Poznaniu i Wrocławiu. 

Moim głównym miejscem pracy jest Szpital Eskulap - Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku gdzie wykonuję pełen zakres dostępnych w Europie zabiegów i operacji układu żylnego.

Aktualności

Cennik usług w gabinecie w Gdyni
konsultacja  - 250 zł konsultacja z USG doppler - 350 zł skleroterapia - od 500 zł echoskleroterapia- od 750 zł  
Cennik usług w Żninie, Tucholi, Więcborku
konsultacja pierwszorazowa - 200 zł konsultacja pierwszorazowa z USG doppler - 300 zł konsultacja kolejna - 150 zł konsultacja kolejna z USG doppler - 250 zł skleroterpia - od 300 z...
Cennik usług Szpitalu Eskulap
konsultacja pierwszorazowa - 200 zł konsultacja pierwszorazowa z USG doppler - 300 zł konsultacja kolejna - 150 zł konsultacja kolejna z USG doppler - 250 zł skleroterpia - od 300zł ech...
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Brak opinii
Gdynia
Dane kontaktowe
ul. ul. Batalionów Chłopskich 24, Gdynia
Godziny przyjęć
piątek
11 - 18
Tuchola
Dane kontaktowe
ul. Warszawska 18/81, Tuchola
Więcbork
Dane kontaktowe
ul. ul. Gdańska 13, Więcbork
Godziny przyjęć
środa
12 - 18
Żnin
Dane kontaktowe
ul. ul. Klemensa Janickiego 6, Żnin
Godziny przyjęć
środa
13 - 18
BioStat 2018 Mapa strony