Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Umów wizytę

Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog,
Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Psycholog, pedagog, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Certyfikowany seksuolog kliniczny. Specjalista psychoseksuolog.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej.

Ukończyłam szkolenia:
- Terapia Schematów (TS),
- Dialektyczno-Behawioralna Terapia (DBT),
- Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna metodą przedłużonej ekspozycji (Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego),
- Opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach z udziałem dzieci (Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie),
- I i II stopień TSR - Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Warszawie).

Uczestniczka czynna i bierna wielu konferencji krajowych i międzynarodowych. Nauczyciel akademicki z 12-letnim stażem. Biegły sądowy.

Swoje doświadczenie zdobywałam jako psycholog i seksuolog kliniczny - kierownik oddziału terapeutycznego dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo, w tym dla sprawców przestępstw seksualnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyła Szkołę Oficerską Służby Więziennej.

Zajmuję się pomocą psychologiczną i seksuologiczną, psychoterapią indywidualną, par oraz grupową. Specjalizuje się w tematyce przestępstw seksualnych, dysfunkcji seksualnych, zaburzeń stresu pourazowego, zaburzeń lękowych i afektywnych, zaburzeń osobowości i zachowania.

Nasi specjaliści

dr n. społ. Katarzyna Nosek-Komorowska
psycholog, seksuolog, psychoterapeuta
5.00 / 35 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
R. 2022.05.25 godz. 21:25

Nie każdy psychoterapeuta jest odpowiedni dla każdej osoby. Ja straciłem pół roku życia chodząc na terapie , która nie wiele mi dała. Teraz wiem, że był to stracony czas, który być może zadecydował o mojej aktualnej sytuacji życiowej. Dopiero gdy trafiłem na Panią Kasię czuję, że psychoterapia pozwoliła mi zrozumieć i dostrzec wiele kwestii. Wydaje mi się, że Pani Kasia jest inna niż większość psychoterapeutów. Czuć u niej chęć realnej pomocy. Widać to po jej zaangażowaniu w pracę którą wykonuje. Teraz wiem , że jestem w dobrych rękach. Każdy oczekuje czegoś innego od psychoterapeuty. Ja odnalazłem w Pani Kasi "swoją" terapeutkę. Wydaje mi się, że warto poświecić 2-3 spotkania żeby samemu się o tym przekonać. Każde nasze spotkanie przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze. Czasami przy kawie i pączku. Pani Kasia wie jak ostudzić emocje, a jak trzeba to dać kopa w tyłek na otrzeźwienie. Mieć taką psychoterapeutkę to duża pomoc w trudnościach i nadzieja na lepszą przyszłość. Kiedyś niestety terapia się zakończy i już teraz wiem , że będzie mi brakować tych spotkań. Serdecznie polecam każdemu kto mierzy się ze wszelkimi problemami w życiu i nie potrafi sobie sam z nimi poradzić. Dzięki Pani Kasiu!

Usługi

konsultacja online
50 min · 160 zł
https://us04web.zoom.us/j/4428214036
konsultacja psychologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
konsultacja seksuologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
psychoterapia
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Aktualności

Płatność za wizytę
PIERWSZA WIZYTA PŁATNA NA KONTO DO 48 H PO UMÓWIENIU NA DANE: * Blik na numer telefonu 732998777 lub * Pracowni...
2020-11-19
więcej
wszystkie aktualności
Strona WWW placówki medycznej: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska   Gdańsk, mjr Hubala 14 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik