O mnie

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Swoje pierwsze doświadczenia w pracy z pacjentem zdobywałam podczas praktyk i staży w placówkach medycznych. Prowadziłam warsztaty dla młodzieży z zakresu umiejętności miękkich oraz uczestniczyłam w wielu projektach dotyczących rozwoju potencjału ludzkiego. Ukończyłam również szkolenie z E-pomocy i chętnie sięgam po tę formę kontaktu (online) z osobami w sytuacji kryzysowej. Wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie HR, wspieram także osoby w trudnych sytuacjach związanych z karierą zawodową. Własne kwalifikacje podnoszę poprzez regularny udział w szkoleniach i kursach poszerzających moje umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii. W pracy z drugim człowiekiem kieruję się zasadą szacunku i otwartości. Uważam, że każdy jest w stanie tyle z siebie dać, na ile jest w danej chwili gotowy.

Wykształcenie

psycholog

Leczone schorzenia

Anoreksja, Bezsenność, Bulimia, Depresja, Nerwica, Nerwica natręctw, Stres, Uzależnienia , Zaburzenia odżywiania, Zaburzenia psychosomatyczne

Języki

Polski
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5

Bardzo dziękuję za wsparcie mnie w kryzysowym momencie mojego życia przez Panią Agnieszkę. Dzięki niej znalazłam ponownie sens i radość życia.

Monika dnia 2020.03.17 o godzinie 01:51
Opinia o placówce Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
5

Polecam Placówkę jako miejsce w którym pracują doskonali specjaliści.

Mateusz dnia 2020.03.15 o godzinie 23:03
Opinia o placówce Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor