Recepta online
konsultacje lekarskie

z receptą już od 49 zł

e-Konsultacje
zobacz pozostałych specjalistów

Konsultacje lekarskie z receptą przez Internet

Dzięki haloDoctor możesz zapomnieć o żmudnym umawianiu wizyt lekarskich i godzinach spędzonych w poczekalniach teraz wizytę umówisz i odbędziesz bez wychodzenia z domu, w 100% zdalnie. Co ważne, konsultacje lekarskie przez Internet to doskonały sposób na uzyskanie recepty online.

Nasi lekarze nie tylko ocenią Twój stan zdrowia i udzielą specjalistycznej porady, ale także jeśli jest taka konieczność wystawią dla Ciebie receptę online.

haloDoctor umożliwia:

  • szeroki wybór lekarzy specjalistów:
    alergologów, dermatologów, ginekologów, psychiatrów, neurologów, kardiologów, internistów, chirurgów i wielu innych specjalistów;
  • dogodny termin porady lekarskiej (nawet w weekendy i święta);
  • kanał komunikacji z lekarzem do wyboru czat, telekonsultacja, wideorozmowa;
  • realizację opłaty za wizytę – PayU, PayPal, kartą płatniczą.

Uzyskaj poradę i receptę online

Podczas wizyty w gabinecie telemedycznym specjaliści wielu dziedzin medycyny, dostępni przez Internet wystawią dla Ciebie receptę online na różnego typu leki:

RP
RP
Recepturowe
Recepturowe
RPW
RPW
Nowa e‑Recepta może być zrealizowana w każdej aptece w całej Polsce. Kod jej realizacji otrzymasz e‑mailem lub przez SMS. Dzięki najnowszym rozwiązaniom naszego portalu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kont internetowych.
Od lekarza możesz także otrzymać poradę dotyczącą profilaktyki zdrowotnej: zachowania zdrowej diety w trakcie lekoterapii oraz zaleceń odnoszących się do okresu rekonwalescencji po zabiegu lub operacji.

Nie tylko recepta online

Porady lekarzy online to nie tylko szybki i wygodny sposób na uzyskanie recepty, ale przede wszystkim komfortowy kanał omawiania swoich problemów zdrowotnych.

Konsultuj online z lekarzem

Podczas e‑Wizyt możesz skonsultować ze specjalistą swoje wyniki badań diagnostycznych:

  • morfologii
  • moczu i kału
  • RTG, TK, RM, EEG, EKG

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
W jaki sposób otrzymać e-Receptę bez wizyty w gabinecie stacjonarnym?

Obecnie usługi medyczne prowadzone na odległość coraz bardziej zyskują na popularności. Do dyspozycji, są 2 możliwości, aby uzyskać e-Receptę na potrzebne leki za pomocą telemedycyny. 
Pierwsza z nich to dokonanie tego za pośrednictwem formularza medycznego, a druga to konsultacje online z lekarzem. Obie formy są dostępne dla pacjentów na platformie haloDoctor i w zależności od potrzeb, pacjent może wybrać wygodniejszą dla niego formę.

 

Czy na e-Receptę wystawioną podczas konsultacji online długo się czeka?

W większości przypadków kod do e-Recepty pacjent otrzyma jeszcze podczas e-Wizyty, wtedy lekarz poda go słownie i możemy go zapisać. Lekarz po e-Wizycie wysyła również do pacjenta 4 cyfrowy kod za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail. 
 

Czy ginekolog podczas e-Wizyty zawsze wypisze e-Receptę na tabletki antykoncepcyjne?

Lekarz na podstawie wywiadu medycznego oraz historii choroby pacjenta każdorazowo sam decyduje czy pacjentka powinna przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Jeśli specjalista uzna, że zachodzą przeciwwskazania np. zdrowotne lub alergię do wypisania e-Recepty może odmówić.
 

Czy jeśli pacjent nie posiada ubezpieczenia zdrowotnego może otrzymać e-Receptę?

Oczywiście, że tak. Jednak w tym przypadku leki, które dla pacjenta posiadającego ubezpieczenie zdrowotne są refundowane, to dla pacjenta, który go nie posiada, są z pełną odpłatnością.
 

Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
sale