Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych przechowywanych na naszych serwerach traktujemy priorytetowo. Wiemy, że ta kwestia jest bardzo istotna dla naszych klientów. Decydując się na udostępnianie oprogramowania medycznego w modelu SaaS, wraz z możliwością wielodostępu, wdrożyliśmy szereg rozwiązań zgodnych ze standardami w zakresie gromadzenia i przechowywania danych. Dokonaliśmy – i stale dokonujemy, stosownie do zmieniających się uwarunkowań -maksymalnych inwestycji w serwery, wersje zapasowe i utrzymanie całego systemu.

Do Medfile.pl nasi klienci mają dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. W oferowanych przez nas licencjach znajduje się również opcja wielodostępu, oznaczająca możliwość korzystania z systemu w jednym czasie przez wielu użytkowników. Dzięki zastosowanym przez nas procedurom bezpieczeństwa narzucanym klientom dostęp ten jest jednak zawsze ograniczony jedynie do osób uprawnionych, co zapewniają unikalne klucze dostępu i szyfrowanie.

 

Zapewniamy Państwu sieć serwerów dedykowanych znajdujących w kilku różnych centrach danych na terenie całego kraju. Wszystkie jednostki są odpowiednio zabezpieczone i wyposażone w certyfikaty SSL. Dostęp do powłoki systemowej jest ściśle ograniczony do kilku administratorów, dostępnych 24h/7 dni w tygodniu.

Zgodnie ze standardami dotyczącymi gromadzenia, przetwarzania i przechowywania danych opracowaliśmy i wdrożyliśmy standardowe procedury operacyjne, regularnie przeprowadzamy również audyty bezpieczeństwa.

Dla profesjonalistów z naszego zespołu IT bezpieczeństwo danych jest najważniejsze.

© BioStat 2018 Mapa Strony
eCRF.biz TM Labsites