home
|
Baza wiedzy
|
Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2020 - Ewa Tkocz-Piszczek

Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2020 - Ewa Tkocz-Piszczek

Współzałożycielka i wiceprezes zarządu BioStat® sp. z o.o. oraz Medfile S.A. Ewa Tkocz-Piszczek została laureatką nagrody Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2020. Statuetkę odebrała osobiście 24 lutego 2021 roku podczas gali zorganizowanej w Teatrze Ziemi Rybnickiej, dziękując za wkład w ten sukces całemu zespołowi.

arrow Laureatka w kategorii Biznes
arrow 2020 rok to ciężka praca i pasmo sukcesów

Laureatka w kategorii Biznes

 

Statuetka została wręczona Ewie Tkocz-Piszczek przez zeszłorocznego laureata nagrody w tej kategorii, Tomasza Trepkę. Wraz ze statuetką został wręczony również voucher o wartości 5 000 zł na montaż instalacji fotowoltaicznej, sponsorowany przez firmę Słońce+ z Rybnika.

 

Pozostali nominowani w kategorii Biznes to: Dawid Bochat (Nordbike Sp. z o.o), Radosław Koziołek (Emerald Developer S.C. i Watercut R.G. KOZIOŁEK),  Łukasz Szymała (ECO-SOLUTION) oraz Wiktor Weremiuk (Przekludzki).Wszyscy nominowani w tej kategorii otrzymali certyfikaty nagrody “Firma w blasku efektów”, przyznawane przez Fundację Przedsiębiorczy Polacy.

 

2020 rok to ciężka praca i pasmo sukcesów

 

Kryzys gospodarczy związany z pandemią koronawirusa stanowi ogromny problem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Egzamin ten zdały celująco rybnickie spółki. W 2020 roku Biostat odnotował 55-procentowy wzrost przychodów, a platforma haloDoctor stała się największym w Polsce marketplacem dla lekarzy.

 

“Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mogę tu stać i trzymać tę piękną statuetkę. Dziękuję za wyróżnienie. Dziękuję, że dostrzegliście nie tylko moją pracę, ale pracę całego naszego zespołu. Trzeba pamiętać, że to nie jest sukces jednej osoby. Za moim sukcesem i tą nagrodą stoją przede wszystkim ludzie pracujący w naszych firmach - w firmie Biostat i w firmie Medfile. Są to naukowcy, specjaliści, ludzie zaangażowani, ludzie wkładający swoje serce i pasję w to, żeby nasze firmy mogły się rozwijać i odnosić sukcesy” - podkreśliła Ewa Tkocz-Piszczek podczas rybnickiej gali.

 

Do sukcesu Medfile S.A. przyczyniło się uruchomienie platformy telemedycznej haloDoctor w marcu 2020. Została ona powiązana z elektroniczną dokumentacją medyczną Medfile®, z której korzysta obecnie ponad 13 tysięcy lekarzy w Polsce. Dzięki połączonym siłom Medfile EDM i haloDoctor w 2020 roku zostało zrealizowane ponad 6 mln wizyt lekarskich.

 

Około 300 tysięcy pacjentów miesięcznie korzysta z porad na Medfile/haloDoctor, a roczna wartość wizyt lekarskich osiągnęła 200 mln złotych. Do spektakularnego sukcesu platformy telemedycznej przyczyniło się również strategiczne partnerstwo z Ringier Axel Springer Polska w celu upowszechniania usług medycznych online.

 

“Chciałabym podkreślić tutaj zaangażowanie dwóch szczególnych osób z naszego zespołu. Pierwszą osobą jest to pomysłodawca i twórca Medfile EDM i haloDoctor.pl - czyli Szymon Błąkała. Dziękuję Szymonie, ta nagroda też jest twoja. A druga osoba to jest Prezes Medfile i Biostat Rafał Piszczek. Osoba z którą prawie 17 lat temu stworzyliśmy markę Biostat i nawet nie marzyliśmy o tym, że będziemy mogli tak się rozwijać, otrzymywać nagrody i odnosić sukcesy. Rafale, dziękuję, że mogę z Tobą współpracować. Jest to dla mnie zaszczyt, że jestem twoim współpracownikiem, żoną i mamą Marty” - powiedziała Ewa Tkocz-Piszczek podczas podziękowań.

Zobacz podobne
brak
Najczęściej czytane artykuły
brak
Wszystkie artykuły arrow
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Umów się na prezentację