Międzynarodowy Dzień Lekarza - 1 października

 

Program Medfile®, oferujący kompleksowe oprogramowanie dla placówek oraz gabinetów medycznych, ma pod sobą wielu wybitnych specjalistów. Współpracujemy z alergologami, psychiatrami, czy pediatrami, a to tylko mała część tych, którym zawdzięczmy pełnienie tak istotnego zawodu, jakim jest bycie lekarzem.

My, wyposażając nasz program Medfile® w Elektroniczną Dokumentację Medyczną, dostarczamy możliwość wypisywania e-Recept, e-Zwolnień czy e-Skierowań, dajemy tylko narzędzia. Lekarze wykonują całą dalszą część pracy, którą często można nazwać magią.

1 października, to znakomita okazja, aby docenić pracę i zaangażowanie wszystkich lekarzy. Niezależnie od specjalności, którą wykonują ich poświęcenie oraz trud włożony w ratowanie ludzkiego życia, powinien pozostać zauważony.

Dlatego wraz z całym zespołem Medfile®, chcemy złożyć wszystkim osobom wykonywującym ten bardzo trudny zawód, najserdeczniejsze życzenia – ciągłej pasji i rozwoju, spokojnego oraz bezpiecznego wykonywania pracy oraz stale czerpania radości i satysfakcji z niesionej pomocy.

Przez całe nasze życie obserwujemy pracę oraz poświęcenie lekarzy, dzięki którym mamy zapewnioną znakomitą opiekę medyczną. Charakteryzują się oni ogromem cech, które umożliwiają im wykonywanie tej pracy. Jacy są prawdziwi lekarze z powołania?
 

 • Cierpliwi

Często znoszą nerwowe bądź nieuprzejme zachowanie pacjentów, stale ich uspokajają, muszą zachowywać zimną krew.

 

 • Zaangażowani

Pacjenci, widząc zaangażowanie lekarza, często obdarzają go dużym zaufaniem, co pozwala specjaliście w sprawny sposób zdiagnozować i wyleczyć pacjenta.

 

 • Profesjonalni

Również pomaga to w budowaniu zaufania u pacjenta.

 

 • Komunikatywni

Rozmowa z pacjentami w przystępnym dla niego języku, pozwoli mu lepiej zrozumieć swoją diagnozę, a dobra komunikacja to sukces do sprawnego i skutecznego leczenia.

 

 • Życzliwi i empatyczni

Chęć zrozumienia i wykazania empatii do pacjenta, pozwala budować jego zaufanie do lekarza, a nie odstrasza od siebie.

 

 • Obecni online

Obecne czasy spotęgowały odbywanie wizyt poprzez konsultacje online, ludzie coraz częściej szukają informacji oraz pomocy w Internecie, ważne jest to, aby lekarze też byli tam obecni.

 

 • Uzupełniający swoją wiedzę

Medycyna ciągle idzie naprzód, co chwilę pojawiają się nowe metody leczenia, dla pacjentów istotne jest, aby zajął się nimi lekarz, który na bieżąco się szkoli.

 

Niezależnie od tego, czy lekarz, jest chirurgiem, okulistą, czy dentystą – jest tak samo ważny. Jego zadaniem, jest badanie stanu zdrowia, rozpoznanie chorób, zapobieganie im, leczenie oraz udzielanie porad lekarskich.

Droga, która obejmują młodzi ludzie, do stania się lekarzami, jest bardzo trudna oraz długa. Osoby te, stale muszą pamiętać, żęby być zdyscyplinowani oraz podchodzić do każdego przypadku z takim samym zaangażowaniem i pamiętać o tym, że każdy pacjent, to całkowicie inny przypadek.

Z okazji święta lekarzy, program do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile®, oferuje promocję dla nowych użytkowników! Zniżka obejmuje roczny zakup programu Medfile®. Jakiej procentowej obniżki możemy się spodziewać?

 • EXTRArabat20 - 20% na Plusa,
 • EXTRArabat25 - 25% na Premium,
 • EXTRArabat30 - 30% na Business.

 

Z całego serca wszystkim lekarzom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku