Portal Pacjenta w haloDoctor - krok po kroku

Portal Pacjenta w haloDoctor

 

Od teraz w haloDoctor dostępny jest Portal Pacjenta z poziomu którego użytkownik ma wgląd w swoje konsultacje lekarskie czy wystawione e-Recepty. Jak wygląda Portal Pacjenta i dlaczego warto zachęcić swoich pacjentów do korzystania z haloDoctor?

 

Portal Pacjenta w haloDoctor

 

Stworzyliśmy Portal Pacjenta dla tych, którzy chcą mieć zgromadzone dane o swoich wizytach lekarskich w jednym miejscu. Dzięki temu każdy pacjent, który korzysta z portalu haloDoctor może bez problemu odtworzyć historię konsultacji online i wizyt stacjonarnych i np. ponownie zapisać się do konkretnego lekarza.

 

Pacjent rejestruje się w Portalu Pacjenta w bardzo szybki sposób:

 

  1. Pacjent wchodzi na  https://pacjent.halodoctor.pl/ 
  2. Podaje adres e-mail i hasło
  3. Potwierdza rejestrację poprzez kliknięcie w link w skrzynce odbiorczej

 

haloDoctor Portal Pacjenta

 

Z poziomu Portalu Pacjenta użytkownik ma wgląd w:
 

 

Za pomocą portalu można również umówić wizytę online bądź stacjonarną u lekarza lub specjalisty. Pacjent może wyszukać lekarza po danym schorzeniu, specjalizacji, miejscowości czy np. wpisując takie frazy jak “e-Recepta”, “e-Zwolnienie” czy “antykoncepcja awaryjna”.

 

haloDoctor Portal Pacjenta e-Recepta

 

haloDoctor łączy lekarzy z pacjentami

 

Za pomocą platformy haloDoctor pacjenci mogą konsultować się z lekarzami z całej Polski. Mogą zdecydować się na opcję e-Wizyty lub wizyty stacjonarnej w podmiocie leczniczym. Dostępne formy kontaktu z lekarzami formie online to: czat, wideo bądź rozmowa telefoniczna.

 

Platforma telemedyczna haloDoctor wychodzi naprzeciw potrzebie cyfryzacji usług medycznych i jest pionierem w obszarze usług telemedycznych w Polsce.

 

Telemedycyna to wygoda dla Ciebie i Twoich pacjentów! Wybierając oprogramowanie gabinetowe Medfile EDM otrzymujesz dostęp do platformy haloDoctor. 

 

Posiadasz swój EDM ale chcesz mieć dostęp do haloDoctor?

 

Nie musisz zmieniać oprogramowania gabinetowego, by móc korzystać z platformy telemedycznej haloDoctor do kontaktu ze swoimi pacjentami. Oferujemy bowiem opcję pośrednią - integrację twojego EDM z API Medfile.

 

Na czym to polega? Wybierasz tylko potrzebne funkcje dostępne w ofercie Medfile EDM, a my integrujemy twoje oprogramowanie EDM z naszym API Medfile. Dostarczamy Ci spersonalizowane narzędzie, dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

 

Skontaktuj się z nami

 

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy! Nasi doradcy są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:30 - 16:30. Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
sale