Specjalista ds. rozliczeń z NFZ. Praca.

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń i obsługi umów z NFZ w Medfile.

Twoja praca z pewnością wesprze nasze autorskie projekty — oprogramowanie telemedyczne haloDoctor.pl oraz Medfile.pl.

Do naszego projektu poszukujemy osoby zaangażowanej, która nie boi się wyzwań!
Sięgnij po więcej razem z nami!

Zakres obowiązków — czyli co będziesz robił na tym stanowisku:

  • Obsługa kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • Współtworzenie funkcjonalności raportów NFZ (współpraca z działem IT),
  • Kompleksowa obsługa platformy SZOI oraz platformy dla dostawców usług medycznych,
  • Rozliczanie świadczeń zdrowotnych objętych umowami z NFZ, tworzenie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującym przepisami i procedurami,
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert dla NFZ dotyczących usług medycznych,
  • Monitorowanie i ciągła analiza zewnętrznych przepisów prawnych (jak rozporządzenia Ministra Zdrowia czy zarządzenia Prezesa NFZ),
  • Weryfikacja udzielonych świadczeń pod względem poprawności kodowania.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Zdolność do korzystania z Portalu Świadczeniodawcy,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w rozliczaniu umów z NFZ,
  • Znajomość JGP oraz systemu rozliczeń z NFZ,
  • Dobra znajomość programów Microsoft Office, w tym Word i Excel,
  • Umiejętność tworzenia dokumentów, umów, analiz oraz zestawień,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista.

Co oferujemy w zamian:

  • Współpracę w ramach projektu o dobrej pozycji na rynku,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków,
  • Pracę stacjonarną na pełny etat w biurze w Rybniku lub model pracy hybrydowy (50% w biurze 50% home office),
  • Przyjazną atmosferę,
  • Parking pod biurem,
  • Kartę Multisport,
  • Nielimitowaną kawę i herbatę.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko! Praca dostępna jest „od zaraz” w pełnym etacie oraz na podstawie umowy o pracę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: [email protected]

wpisując w tytule wiadomości Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń i obsługi umów z NFZ.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”