Integracje

Integracja z badaniami laboratoryjnymi już dostępna w Medfile

arrow Diagnostyka w Twojej placówce medycznej
arrow Badania laboratoryjne na wyciągnięciu ręki
arrow Wystawiaj pacjentom skierowania do laboratorium
arrow Badania laboratoryjne ‑ dlaczego warto

Mamy dla Ciebie świetne wieści dotyczące najnowszej funkcjonalności w naszym systemie Medfile®. Już teraz możesz rozpocząć testowanie diagnostyki w swojej placówce medycznej! Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem nowego udogodnienia, to nie czekaj ani chwili dłużej - przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się, od czego zacząć.

 

Diagnostyka w Twojej placówce medycznej

 

Laboratorium w Medfile

 

Chciałbyś wyposażyć swój gabinet w możliwość współpracowania z badaniami laboratoryjnymi? W Medfile® jest to możliwe! Aby zacząć korzystać z diagnostyki w swojej placówce, wystarczy, że wejdziesz do zakładki „Badania laboratoryjne” w naszym systemie i dodasz laboratorium, w którym chciałbyś przeprowadzać badania.

Wprowadź wszystkie niezbędne informacje dotyczące integracji, które uzyskasz od opiekuna badań laboratoryjnych:

 • Nazwa,
 • Kod laboratorium,
 • ID aplikacji zewnętrznej.

 

Dodatkowo w integratorze wybierz właściwą diagnostykę, z którą się łączysz.

 

Badania laboratoryjne na wyciągnięciu ręki

 

Nowe badanie laboratoryjne

 

Następnie, z tej samej zakładki „Badania laboratoryjne”, możesz łatwo wprowadzić do systemu zarówno pojedyncze badania laboratoryjne, jak i kompleksowe zestawy badań. Proces ten jest bardzo intuicyjny i wymaga podania danych takich jak:

 • Nazwa badania wraz z identyfikatorem,
 • Nazwa materiałów wraz z identyfikatorem,
 • Informacji dotyczących ceny badania,
 • Udostępnienia badania właściwym specjalistom czy placówkom.

 

Dodatkowo chcemy podkreślić, że umożliwiamy użytkownikom import dotychczasowych badań z pliku .csv, co sprawia, że przeniesienie istniejących danych do naszego systemu jest szybkie i łatwe.

 

Wystawiaj pacjentom skierowania do laboratorium

 

Skierowanie do laboratorium

 

Korzystaj również z możliwości wystawienia swoim pacjentom skierowań do laboratorium. Możesz tego dokonać bezpośrednio z karty wizyty danego pacjenta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż podczas wypisywania dolegliwości czy chorób, jeśli stwierdzisz, że zachodzi potrzeba ‑ możesz bezpośrednio po wizycie zostawić pacjenta ze skierowaniem na odpowiednie badania.

 

Badania laboratoryjne ‑ dlaczego warto

Możliwość uzyskania skierowania do laboratorium bezpośrednio z Twojego gabinetu będzie dla Twoich pacjentów niewątpliwym udogodnieniem. Dodatkowo będziesz w stanie uzyskać:

 • Szybsze i bardziej efektywne procesy diagnostyczne: integracja z laboratorium umożliwia szybkie przesyłanie próbek i zamawianie badań, co skraca czas oczekiwania na wyniki. Dzięki temu pacjenci mogą szybciej otrzymać diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie,
 • Redukcja ryzyka błędów: automatyczne przesyłanie danych pacjenta i zamówień badań laboratoryjnych eliminuje ryzyko błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko pomyłek i niedokładnych wyników badań,
 • Pełniejsza dokumentacja medyczna: integracja z laboratorium umożliwia automatyczne zapisywanie wyników badań w elektronicznej dokumentacji medycznej pacjenta. Dzięki temu pacjenci mają dostęp do kompleksowej historii swojego stanu zdrowia,
 • Zwiększenie efektywności pracy: integracja z laboratorium eliminuje konieczność ręcznego zamawiania badań i wprowadzania danych pacjenta. Personel medyczny może zaoszczędzić czas i skupić się na świadczeniu wysokiej jakości opieki pacjentom.

 

Jeśli chciałbyś wyposażyć swoją placówkę medyczną w kolejne udogodnienie, które usprawni i ułatwi Twoją pracę, to zacznij korzystać z integracji z laboratoriami już dziś! Masz dodatkowe pytania dotyczące samej integracji lub sposobu jej działania? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami: (+48) 530 909 308, (+48) 530 000 828 lub za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: [email protected].

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację