Medfile® z pełną ochroną Urzędu Patentowego!

Świadectwo ochronne Medfile


Czwarte urodziny Medfile® dały nam kilka powodów do świętowania. Po pierwsze spektakularne statystki z ostatnich miesięcy użytkowania programu dla gabinetu, pozytywne opinie i rekomendacje naszych klientów oraz pełna ochrona Urzędu Patentowego nad naszym znakiem towarowym, jaki właśnie otrzymaliśmy. Jest to kolejny krok w celu zwiększenia bezpieczeństwa naszym klientom i gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że kolejny produkt z grupy BioStat® należący do projektu „Cyfryzacja i Machine Learning w służbie zdrowia” jest w gronie „®”.
 

Medfile® - jeszcze większe bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej

Budowanie wizerunku marki to proces długofalowy i czasochłonny. Reputacja marki zależna jest od jakości świadczonego serwisu. Im wyższa satysfakcja klientów, tym świadomość i przywiązanie do marki zdecydowanie wzrasta. Znak towarowy to pomost pomiędzy firmą a klientem. To on identyfikuje markę, pozwala na rozpoznanie jej oferty, segmentację usług. Ochrona patentowa to odpowiedzialny krok w celu zwiększenia bezpieczeństwa i tym samym poziomu oferowanych produktów / narzędzi / aplikacji. BioStat® od kilku lat zasila rynek medyczno-farmaceutycznym innowacyjnymi rozwiązaniami, których znaki towarowe są również prawnie chronione. Cieszymy się, że Medfile® dołączył do tego kręgu, co daje nam jeszcze więcej siły i motywacji, aby realizować kolejne przedsięwzięcia wynikające z naszego planu oraz przyświecających nam wartości.

Medfile® to produkt, który znany jest nie tylko wśród społeczności lekarskiej i fizjoterapeutycznej, do której w głównej mierze kierujemy swój przekaz. Z informacją o narzędziu docieramy szeroko, chcąc komunikować innowacyjność zastosowanych rozwiązań oraz nasz model pracy wśród innych biznesów. Taka otwarta komunikacja owocuje docenieniem naszych wysiłków i odbieraniem nagród za innowacje i kreatywność:

- czerwiec 2019 – nagroda 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie;

- październik 2018 – nagroda Pro Silesia.  

Mając na uwadze szybki rozwój kanałów marketingowo- promocyjnych i możliwości ekspresowego dotarcia do preferowanego grona użytkowników warto zadbać o spójność wizerunkową, a taką może nam zagwarantować ochrona Urzędu Patentowego. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia naszego dobrego imienia jesteśmy w pełni zabezpieczeni. My oraz nasi klienci. Patrząc na statystyki naszego oprogramowania do elektronicznej dokumentacji medycznej z ostatnich kilku miesięcy, nie mamy wątpliwości, że gwarancja świadczenia najwyższej jakości naszych usług jest dla nas priorytetowa.

 • Pacjenci: 96.591
 • Wizyty: 459.134
 • Recepty: 10.002
 • Leki wydane: 29.996
 • Dokumenty księgowe: 19.994
 • Indywidualne formularze: 2.986
 • Formularze w wizytach: 129.992
 • Wiadomości SMS: 99.995
 • Załączniki pacjentów 15.986
 • Wiadomości e-mail do pacjentów: 9.979
 • Łączna liczba operacji wykonanych Medfile: (dodaj, usuń, edytuj) 6.000.000


Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu.
Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: [email protected]

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku