Nagroda Pro Silesia dla BioStat® za innowacyjne działania biznesowe

 

Wiemy, jak ważny jest rozwój innowacji w działalności międzysektorowej 

Nowatorskie rozwiązania BioStat przyczyniające się do rozwoju gospodarczego regionu i kraju zostały nagrodzone 17 października 2018 pierwszym miejscem w Konkursie „Pro Silesia” w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Nagroda Pro Silesia dedykowana jest przedsiębiorcom wykazującym się szczególnym działaniem międzysektorowym w obszarze biznesu, nauki i samorządu oraz współpracy międzynarodowej. Motto firmy „Transfer wiedzy ze świata nauki do świata biznesu” stało się siłą napędową do kreowania innowacyjnych rozwiązań. Big data, data mining wraz z mocno zakorzenioną ideą design thinking pozwalają firmie na rozwój narzędzi dedykowanych między innymi sektorowi medycznemu, w tym aplikacji Medfile.

Stawiamy na rozwój narzędzi jak i kapitału ludzkiego

Wraz z pamiątkowym dyplomem oraz statuetką firma otrzymała nagrodę w postaci wyjazdu studyjno-networkingowego do Brukseli. Udział w The RTO Innovation Summit idealnie wpisuje się w strategię BioStat, jej wizję i misję polegającą na cyfryzacji i optymalizacji działań biznesowych z zastosowaniem metod naukowych. Jest to okazja do wymiany doświadczeń i rozwiązań biznesowych z takimi gigantami jak TOM TOM, Protect&Gamble czy Jenssen.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza firma została nagrodzona. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie i motywacja do wdrażania kolejnych innowacyjnych narzędzi zarówno dla obszaru medyczno-farmaceutycznego, jak i innych gałęzi gospodarki. Nasze doświadczenie naukowe jest idealną odpowiedzią na wyzwania współczesnego rynku i kolejny raz przekonujemy się, że połączenie świata nauki ze światem biznesu jest idealną kombinacją” – komentuje Rafał Piszczek Prezes Zarządu BioStat.

Zobacz więcej: BioStat® laureatem nagrody Pro Silesia

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
*migracja gratis
sale