Ulepszamy się dla Ciebie!

 

Nie jesteś użytkownikiem Medfile®? Nic nie stoi na przeszkodzie! Załóż konto i ciesz się kompleksowym oprogramowaniem służącym do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.


Dlaczego oprogramowanie Medfile® jest kompleksowe?

Otóż, Medfile® obsługuje różnorodne specjalizacje medyczne a dzięki możliwości personalizacji można przystosować program do własnych wymagań.

Bez względu na rodzaj działalności można stworzyć dedykowane karty wizyt, formularze czy oświadczenia i dostosować wszystkie pola do swojej placówki.

Potrzebujesz by pacjent przed wizytą opisał Ci swoją historię choroby czy dostarczył dokumentację medyczną? Jest taka możliwość! Możesz wysłać do pacjenta SMS/e-mail z przygotowanym zestawem pytań a pacjent udzieli Ci odpowiedzi które automatycznie połączą się z kartoteką pacjenta.

Prowadzisz konsultację ginekologiczną, psychiatryczną bądź inną? Zestaw usług również zależny jest od Twoich umiejętności. Decyzja pozostaje tylko dla Ciebie.

 

Medfile - nowe ustawienia

Potrzebujesz kalendarz obsługujący szeroki zakres informacji? Dzięki ustawieniom kalendarza można samemu dostosować jego wygląd. Pacjent odpisuje na wiadomości SMS? Zobacz wiadomość w kalendarzu! Zaloguj się do Medfile® i przekonasz się sam jakie ustawienia są dostępne.

 

 

Dokumentacja medyczna pacjenta zawiera również załączniki?

Kartoteka pacjenta może zawierać załączniki przyniesione bądź przesłane przez pacjenta. Ułatwiając - można jednocześnie dodać kilka załączników do swoich wizyt bądź kartoteki pacjenta. Nie ma konieczność wgrywania każdego załącznika pojedynczo.

 

 

Dzień wolny w placówce?

Pracownicy lecznicy mają dzień wolny? Cała jednostka nie pracuje danego dnia? Dodaj w zakładce nieobecności urlop do wybranych bądź wszystkich pracowników jednocześnie! Hurtowe dodawanie nieobecności zaoszczędzi czas pracy recepcji bądź osób zarządzających systemem.

 

 

 

Integracja z drukarkami fiskalnymi oraz padami do podpisu cały czas się rozwija

Od kilku dni dostępna jest aktualizacja oprogramowania BioStat urządzenia drukującego paragony. Posiadasz już integrację? Bądź na bieżąco i zaktualizuj swój program do wersji 2.6!

Aktualizacja oprogramowania drukującego to element zmian aplikacji Medfile®. Już niedługo w Medfile® będzie możliwość rozliczenia pacjenta dokumentem z kilkoma formami płatności np.: gotówka + karta. Dlatego tak ważna jest aktualizacja oprogramowania BioStat urządzenia.

Pracujemy dalej ulepszając oprogramowanie o kolejne funkcje. Co czeka użytkowników korzystających z Medfile®? Już wkrótce wspomniane wyżej rozliczenia pacjenta dokumentem z kilkoma formami płatność, możliwość tworzenia dedykowanych dla siebie raportów oraz dynamiczne centrum powiadomień. Bądź na bieżąco i śledź aktualności w Medfile®.

 

Za mało informacji?

Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie w godzinach 8:30 – 16:30.

Kontakt do nas: +48 530 862 922, +48 728 498 407, +48 530 862 922 lub [email protected].

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku