Najlepszy program do elektronicznej dokumentacji medycznej?

 

EDM, eZLA, eWUŚ, e-Recepty: Wszystkie funkcje w jednym programie. Łatwy w obsłudze.

Czym jest najlepszy program do elektronicznej dokumentacji medycznej?

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska medycznego i biorąc pod uwagę fakt, iż coraz więcej podmiotów deklaruje, iż zarządzanie całą placówką medyczną z jednego poziomu znacznie skraca ilość czasu potrzebnego na działania administracyjno-biurowe w Medfile rozszerzyliśmy wachlarz możliwości i oprócz elektronicznej karty pacjenta, wielofunkcyjnego grafiku, rejestracji online wraz z powiadomieniami SMS czy rozbudowanej sekcji raportów stopniowo dodajemy kolejne moduły. W ostatnim czasie zaimplementowaliśmy moduł magazyn, telefonię VoiP oraz jesteśmy w końcowej fazie testów elektronicznego podpisu pacjenta. I to nie koniec naszych działań. Misją Medfile jest optymalizacja służby zdrowia. 15 min dla pacjenta – 5 min na dokumentację medyczną.

 

Skąd taki pomysł na rozwój tego programu?

Uważamy, że najlepszy program do elektronicznej dokumentacji medycznej to taki, który zawiera w sobie pierwiastek twórczy. Kopiowanie rozwiązań lub trzymanie się utartych schematów to proces, który w pewnym momencie nie dostarczy satysfakcjonujących wyników. Kiedy dojdzie się do pewnego etapu i nie ma się pomysłów na rozwój to znaczy, że popełniło się strategiczny błąd nie uwzględniający procesu współtworzenia. Pomysł na aplikację może być najlepszy, jednak bez konfrontacji z prawdziwymi potrzebami użytkowników jest skazany na porażkę. Współtworzenie to zaproszenie użytkowników do wspólnego kreowania rozwiązań oraz poddania krytyce obecnych funkcji w celu rozwoju produktu. Jest to przedsięwzięcie ryzykowne, jeśli nie posiada się pokory biznesowej. Patrząc jednak na korzyści, jakie można uzyskać angażując użytkowników do wspólnego działania wszelkie niezadowolenie klientów należy traktować jako przewagę na rynku. Dzięki takiej informacji zwrotnej można produkt udoskonalić i jeszcze lepiej wpasować się w oczekiwania użytkowników końcowych.

 

W Medfile opinie użytkowników są najważniejsze

W toku prac nad aplikacją wyodrębniliśmy zespół odpowiedzialny za kompleksowy rozwój tego produktu, w skład którego wchodzą:

  • Innowatorzy i customer service Medfile pracujący w oparciu o design thinking i co-creating,
  • Developerzy i dział innowacji znajdujący się w firmie,
  • Zespół badawczy BioStat oraz
  • Użytkownicy – lekarze, fizjoterapeuci.

Bazując na doświadczeniu i kompetencjach zespołu w firmie zaprosiliśmy do współpracy lekarzy i fizjoterapeutów. Dzięki wielogodzinnym dyskusjom i wspólnym kreowaniu mamy teraz do dyspozycji kompleksowe narzędzie, które globalnie traktuje elektroniczną dokumentację medyczną oraz zarządzanie placówką medyczną. Dużą przewagą naszych aplikacji jest nie tylko sam proces tworzenia rozwiązań z użytkownikami. To również nasza praca w oparciu o te narzędzia. Dzięki temu mamy wiele źródeł informacji zwrotnych. I to czyni nas partnerem godnym zaufania.

Umów się na darmową prezentację i zobacz, co oferuje Medfile – najlepszy program dla gabinetu: https://www.medfile.pl/kontakt

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku