Funkcje systemowe

e-Zwolnienia, kalendarz, aplikacja mobilna

Jesteś lekarzem bądź specjalistą wystawiającym e-Zwolnienia? Posiadasz odpowiednio wygenerowany certyfikat?  Wystawiaj e-Zwolnienia w oprogramowaniu Medfile®. W trakcie wystawiania e-Zwolnienia otrzymujesz możliwość odczytu informacji czy pacjent przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim bądź przebywał w ostatnim czasie bezpośrednio w połączeniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Kalendarz również ulegnie niewielkiej modyfikacji. Aktualizacja obejmie element planowania edycji i weryfikacji ustawień specjalisty / gabinetu / usługi. Niewielka ikona wykrzyknika pozwoli perfekcyjnie i bez kłopotliwych ustawień zaplanować wizytę.


Wystawiając fakturę do paragonu od teraz można wysyłać taki dokument do pacjenta za pośrednictwem wiadomości e-mail.
Magazyn służy głównie do wydawania i sprzedaży produktów. Nie jesteś pewny czy stan Twojego produktu się zgadza? Przelicz go samodzielnie specjalnym przyciskiem. 


Użytkowniku nie zapomnij dokonać aktualizacji swojej aplikacji iOS/Android. Najnowsza wersja aplikacji została rozbudowana o dodawanie etykiet do wizyt, ustawienie przerwy bez gabinetu czy ustawień wizyt powtarzalnych co dwa tygodnie. 


Pracujemy dalej. Telefonia internetowa w Medfile® dostępna będzie jeszcze w te wakacje! Jak będzie działać? Co można zrobić? Czym jest telefonia internetowa? Przeczytaj tutaj: https://www.medfile.pl/blog/telefonia-internetowa-voip-w-medfile

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] lub +48 530 000 828+48 728 498 407+48 530 862 922

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację