Nowa wersja aplikacji mobilnej!

 

Dbając o komfort naszych klientów usprawniamy kolejne funkcje w aplikacji mobilnej Medfile®. Wszystko to zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dlatego w pierwszym tygodniu października 2022 r. aplikacja mobilna Medfile® przeszła kompleksową aktualizację, dzięki której pojawił się wachlarz nowych, wyczekiwanych funkcji. Pozwolą Ci one na jeszcze sprawniejszą i szybszą obsługę aplikacji.

 

Co nowego czeka na Ciebie w aplikacji mobilnej Medfile®?

 

 1. Korzystasz z wizyt cyklicznych?

  Wiemy, że wielu z Państwa ustawia w swoim kalendarzu wizyty cykliczne. Są one świetnym sposobem na jeszcze większe usprawnienie pracy w gabinecie lekarskim. Możemy wybrać, w jakim okresie czasu będą one nam pokazywały w kalendarzu oraz z jaką częstotliwością – codziennie, co tydzień, co 2 tygodnie, bądź co miesiąc. Wizyty powtarzalne z pewnością odciążą nas z pamiętania o wszystkim na bieżąco.

  W najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej Medfile® została wprowadzona kolejna innowacyjna funkcja. Oferujemy naszym użytkownikom możliwość edycji danych w wizytach cyklicznych. Istnieje możliwość zaktualizowania tylko wybranej wizyty, jak i wszystkich wizyt z cyklu.

  Wizyty cykliczne Medfile
   

 2. Posiadasz włączone powiadomienia w aplikacji mobilnej?

  Jeśli nie, zachęcamy do ich aktywowania! Powiadomienia pozwolą w prosty sposób uniknąć przeoczenia ważnych kwestii. Podczas najnowszej aktualizacji, funkcje powiadomień push zostały usprawnione. Stały się one dla użytkowników jeszcze bardziej intuicyjne. Już teraz po kliknięciu w powiadomienie, automatycznie przekieruje nas do danego dnia i otworzy zapis wizyty.

  Powiadomienia Medfile
   

 3. Posiadasz w swojej placówce wielu specjalistów?

  Już teraz bezpośrednio z aplikacji mobilnej będziemy mieć możliwość dodania wielu użytkowników w kalendarzu. Wprost z widoku kalendarza, będziesz mógł filtrować po wszystkich lub po kilku wybranych użytkownikach.

  Dzięki najnowszej aktualizacji, zarządzanie czasem pracy swoich użytkowników, będzie jeszcze łatwiejsze. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste.

  Specjaliści Medfile
   

 4. Kolejne innowacyjne udogodnienie aplikacji mobilnej Medfile®!

  Po aktualizacji, z widoku kalendarza przesuwając palcem w prawo bądź lewo z łatwością będziemy przechodzić z kalendarza jednego użytkownika, do kalendarza drugiego użytkownika. Każdemu specjaliście możemy ustawić spersonalizowany kolor kalendarza, tak aby jeszcze bardziej rozróżnić ich widok.

  Funkcja ta pozwala lepiej zarządzać czasem pracy swoich specjalistów i stale być na bieżąco z wszystkimi ich wizytami.

  Spersonalizowany kolor kalendarza Medfile


 

Zachęcamy do przetestowania nowych funkcji aplikacji mobilnej Medfile®, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Stale dokonujemy przeróżnych usprawnień w naszym programie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

Zainteresowany? Wybierz Google Play, aby pobrać aplikację na Twój telefon (jeżeli korzystasz z Androida) lub App Store, jeśli korzystasz z iOS.

Sklep App StoreSklep Google Play Sklep App Store

 

 

Chciałbyś, żeby jakaś funkcja została wprowadzona do programu Medfile®?
Z chęcią posłuchamy Twoich propozycji! Wyślij do nas wiadomość e-mail lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: +48 530 000 828+48 728 498 407+48 530 862 922 lub [email protected].

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku