Marketplace - nowa funkcjonalność programu Medfile

Marketplace - nowa funkcjonalność programu Medfile

 

Intuicyjny program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile®, przychodzi do swoich użytkowników z całkowicie nowym modułem. Marketplace — jest już dostępny dla wszystkich bezpośrednio w Medfile®


Prowadzisz placówkę medyczną i brakuje Ci pewnych funkcji? Chciałbyś wyposażyć swój gabinet w innowacyjne możliwości, których obecnie nie posiadasz w pakiecie subskrypcji? 
Nic w tym trudnego! Przychodzimy z gotowym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej usprawni pracę w programie, co oczywiście przełoży się na większe zadowolenie pacjentów.


Czym jest marketplace?

Marketplace, to nic innego jak „sklep”, który dostępny jest dla użytkowników po zalogowaniu się do programu. Bezpośrednio z jego perspektywy, każdy będzie mógł dokupić jedną lub kilka funkcji czy usług. Za ich pośrednictwem praca w Medfile® stanie się jeszcze przyjemniejsza i udoskonalona w nowe możliwości.

 

Subskrypcje / Usługi w Medfile

 

Jak korzystać z marketplace?

Cała zakładka, która została poświęcona marketplace, daje użytkownikom ogromne pole do wyboru. Co najlepsze — wszystko można aktywować samodzielnie bezpośrednio z mojego konta. Cały proces jest nieskomplikowany, a każda funkcjonalność dokładnie i szczegółowo opisana. 

Wystarczy wejść w wybraną usługę i zakupić do niej dostęp. Medfile® stawia na znaczną indywidualność — dlatego sam zdecyduj co dodać do swojego pakietu.

 

Ustawienia usługi w Medfile

 

Nie jesteś przekonany czy jakaś usługa zda egzamin w Twoim gabinecie?

Nic straconego! Wychodzimy naprzeciw naszym użytkownikom i umożliwiamy im testowanie każdej funkcjonalności przez kilka dni. Za pośrednictwem jednego przycisku będziesz mógł wejść w możliwość aktywacji usługi na okres testowy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz sprawdzić, czy dana funkcjonalność będzie strzałem w dziesiątkę w Twoim gabinecie.


Testuj i weryfikuj, a jeśli któraś z usług nie spełni Twoich oczekiwań - zrezygnuj z niej przed jej odnowieniem. Funkcje odnawiają się automatycznie zgodnie z Twoim okresem rozliczeniowym, dzięki czemu nie musisz ich pilnować.

 

Grupy pacjentów w Medfile

 

Jakie typy usług mogę znaleźć w marketplace?

Marketplace został stworzony z myślą, aby każdy mógł w nim znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego gabinetu. Z racji tego dostępnych jest wiele funkcji z przeróżnych dziedzin.

 

Bezpośrednio z perspektywy marketplace będziesz w stanie: 

 • Dokupić nowego użytkownika, 
 • Wykupić pakiet SMS lub abonament na SMSy, który pozwoli Ci płacić za nie mniej, 
 • Zintegrować specjalistów oraz ich kalendarze z platformą ZnanyLekarz.pl,
 • Podłączyć i zintegrować konto z drukarką fiskalną oraz padem, 
 • Wyposażyć profil w moduł Magazyn, który pozwala na sprzedawanie i przyjmowanie produktów,
 • Zintegrować się z PayU i stosować przedpłaty online, 
 • Wysyłać elektroniczne dokumenty MedSign do pacjentów przed wizytą,
 • Aktywować dedykowany widget rejestracji dla pacjentów, który umożliwi im znalezienie Cię według lokalizacji lub w serwisie haloDoctor, 
 • Obsługiwać telemedycynę (e-Wizyty) za pośrednictwem portalu haloDoctor.pl,
 • Śledzić statystyki z Google Analytisc,
 • oraz wiele innych.


Czy to wszystkie usługi, które użytkownik będzie w stanie aktywować, przetestować oraz zakupić w module marketplace? Oczywiście, że nie! 


Zapraszamy do odwiedzenia marketplaceu bezpośrednio ze swojego konta, aby przekonać się na własnej skórze, co jeszcze przygotowaliśmy i mamy w zanadrzu dla klientów naszego oprogramowania medycznego. Marketplace to początek rewolucji w Medfile® w zakresie zarządzania swoimi usługami. Śledź na bieżąco aktualności w systemie i pilnuj co pojawia się nowego!

Masz więcej pytań? Nurtują Cię niektóre kwestie? Chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o marketplace?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie: 728 498 407, 530 862 922, 530 909 308 lub e-mailowo: [email protected]. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30 - 16.00.

Nasi Pracownicy czekają na kontakt od Ciebie, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwość na temat całkowicie nowej funkcjonalności programu Medfile®.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku