home
|
Baza wiedzy
|
Funkcje systemowe
|
Centrum powiadomień już w Medfile!

Centrum powiadomień już w Medfile!

Centrum powiadomień to narzędzie wbudowane w aplikację webową Medfile®, które pozwala śledzić na bieżąco, co dzieje się w ciągu dnia w Twojej placówce. Klik w wyskakujące powiadomienie przenosi Cię do odpowiedniego modułu. Mogą to być wiadomości o wizytach, płatnościach, powiadomieniach SMS oraz wiele innych!

arrow Centrum powiadomień w Medfile 
arrow Aktywuj powiadomienia już dziś 

Centrum powiadomień w Medfile 

 

 

Twoja recepcja może od teraz w szybszy sposób operować swoją pracą a za tym idzie czas jej wykonywania. Centrum powiadomień ostrzeże Cię o kończącym się pakiecie wiadomości SMS co pozwoli na szybką reakcję ze strony użytkownika.

 

Aktywuj powiadomienia już dziś 

 

Najnowsze technologie wykorzystywane w Medfile® pozwalają na rozwój oprogramowania w szybkim tempie i zapewnienie potrzeb klientów. Centrum powiadomień jest jednym z etapów dużych aktualizacji o których będziemy informować w Twojej aplikacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Załóż konto w Medfile® i aktywuj centrum powiadomień. Wybierz te, które Cię interesują i bądź z wszystkim na bieżąco w swoim miejscu pracy. Powiadomienia będą Ci również przypominać o najważniejszych sprawach, które pomagają przy pracy placówki np.: poinformują Cię gdy certyfikaty TLS/WSS (P1) będą tracić ważność.

 

Zobacz także: Funkcje systemowe

 


 

Zobacz jakimi nowościami ostatnio Medfile® przywitał swoich użytkowników klikając w link: Ustawienia kalendarza. Kalendarz jest jednym z najważniejszych elementów pracy każdej jednostki leczniczej, a personalizowane ustawienia pozwalają dostosować jego wygląd do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie w godzinach 8:30 - 16:30.
Zapraszamy do kontaktu: https://www.medfile.pl/kontakt

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Umów się na prezentację