Spersonalizowany kalendarz w Medfile


Od dziś kalendarz Medfile® posiada odrębne ustawienia dzięki którym zaoszczędzisz swój czas w obsłudze pacjentów. Sprawdź jak zarządzać kalendarzem w Medfile®. Otóż, dzięki automatycznym wiadomościom SMS lub e-mail wizyty Twoich pacjentów w pewnym zakresie obsługują się samodzielnie!

 

Jak to działa, jakie są możliwości?

 

Korzystając z oprogramowania Medfile® wykorzystujesz szereg funkcji, które usprawniają pracę placówki medycznej czy jednoosobowego gabinetu. 

 

Dzięki integracji z systemem płatności PayU pacjenci mogą dokonać opłaty za wizytę jeszcze przed przyjściem do placówki. Płatność może być dokonana nawet 2 tygodnie wcześniej! Ustawienia kalendarza pozwalają automatycznie wysyłać link do płatności bądź odwołać wizyty, które są nieopłacone, a zwolniony termin pojawi się w rejestracji online jako dostępny dla innych pacjentów. System pozwala określić zależności takich wizyt: 

  • Automatyczne wysyłanie wiadomości SMS / e-mail zawierającej link pozwalający na opłacenie wizyty. To Ty decydujesz, które wizyty wymagają przedpłaty za konkretną usługę,
  • Automatyczne anulowanie wizyty bądź e-Wizyt (konsultacja online), która została umówiona za pomocą rejestracji online bądź dodana ręcznie w kalendarzu,
  • Po ilu godzinach / dniach ma nastąpić automatyczne odwołanie wizyt.

Nie korzystasz z PayU? To nic trudnego! Zobacz w jaki sposób wykonać integrację i ciesz się szybkimi rozliczeniami z pacjentami: https://www.medfile.pl/przedplaty-online-konfiguracja-platnosci-przed-wizyta.

Chcesz przed wizytą zbierać potrzebne dokumenty od pacjenta np.: Wywiad bądź oświadczenia? Skorzystaj z MedSign!  Własne ankiety, wywiady i formularze są częścią Twojej dokumentacji i pozwalają „zbliżyć się do pacjenta” jeszcze przed jego wizytą. Wykonujesz wiele usług w różnych dziedzinach medycznych? Stwórz rozmaite formularze i przypisuj je do konkretnych usług. Jakie ustawienia dotyczą MedSign

  • Automatyczne wysyłanie dokumentów do pacjentów, którzy zapisali się za pomocą rejestracji online oraz dodanych ręczne wizyt w kalendarzu np.: przez recepcję czy lekarza,
  • Automatyczne zaznaczenie w kartotekach pacjentów statusu dokumentów np.: wypełnione czy przeterminowane.
     

Korzystasz z haloDoctor i prowadzisz konsultacje online?

Wysyłaj do pacjentów SMS oraz e-mail z dostępem do wirtualnego pokoju. Czym jest wirtualny pokój? To nic innego jak miejsce Twojego wirtualnego spotkania z pacjentem – to właśnie tu przeprowadzona zostanie wizyta. Co więcej haloDoctor pozwala również przesyłać załączniki, dzięki czemu pacjent może dostarczyć wyniki badań. W jaki sposób można poinformować pacjenta i przekazać dostęp do haloDoctor?

  • Podczas rejestracji online na e-Wizytę (usługę telemedyczną) pacjent otrzyma automatycznie wiadomość e-mail oraz SMS z linkiem do wirtualnego pokoju,
  • Ustawienia kalendarza pozwalają również wysłać automatycznie wiadomość SMS / e-mail do pacjenta, którego wizyta została umówiona ręcznie przez pracownika. 

Dodatkowo w ustawieniach kalendarza pojawił się wybór koloru specjalisty, możliwość spersonalizowania wyglądu kalendarza w postaci wąskich wierszy, dodatkowego oznaczenia kolumn czy poszerzenie kalendarza za pomocą poziomego scroll. Zobacz co oznaczają poszczególne elementy kalendarza: 


Ustawienia kalendarza będą się rozwijać, dzięki czemu personalizacja będzie jeszcze bardziej szczegółowa. Śledź NEWS w aplikacji Medfile® i bądź na bieżąco. 
 

Centrum Powiadomień - rewolucja w kalendarzu nadchodzi

Wkrótce również powstanie Centrum Powiadomień, które będzie rewolucyjną innowacją kalendarza! Jest to monitoring czynności wykonywanych w kalendarzu oraz zbiór informacji, które są przeprowadzane automatycznie a Ty otrzymujesz wyłącznie powiadomienie. Jest to kolejny element automatyzacji działania kalendarza w podmiocie leczniczym i oszczędność czasu obsługi pacjentów. 


Przekonaj się sam jak prosta i intuicyjna jest obsługa kalendarza Medfile®. Załóż konto i umów się na prezentację z Biurem Obsługi Klienta Medfile®

Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie w godzinach 8:30 – 16:30.
Zapraszamy do kontaktu: https://www.medfile.pl/kontakt

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
*migracja gratis
sale