Etykiety - rozszerzenie funkcji w Medfile

Etykiety - rozszerzenie funkcji w Medfile

 

Medfile® sprawdza się idealnie w dużych i małych placówkach medycznych oraz jest przydatnym narzędziem do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Jednak to tylko kroplu w morzu wszystkich udogodnień w systemie. Medfile® stale wprowadza wiele nowych funkcji, które w szybki sposób usprawniają pracę specjalistów medycznych.

 

Etykiety

Jesteś ciekawy, jakie zmiany zaszły w Medfile®? Już śpieszymy z odpowiedzią. Systemowa funkcja “Etykiety” została całkowicie rozszerzona i zmodernizowana w programie. Użytkownicy otrzymają możliwość jeszcze bardziej przejrzystego widoku zapisanych wizyt z perspektywy kalendarza, a to wszystko dzięki możliwości nadania personalizowanych etykiet.


Zacznijmy jednak od początku. Z perspektywy zakładki “Etykiety” w programie Medfile® każdy użytkownik ma możliwość, aby dodać nową etykietę lub edytować czy usunąć już istniejącą. Już teraz istnieje możliwość, aby oprócz dedykowanego koloru ustawić również ikonę która będzie symbolizowała daną etykietę.

 

Ikona etykiety

 

W programie dostępnych jest wiele symboli (ikonek), które każdy użytkownik może nadawać według własnych preferencji do danej etykiety. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej usprawnić swoją pracę. 

Ustawione etykiety będą wyświetlały się z perspektywy kalendarza, dzięki czemu podczas umawiania pacjentów na wizyty lub przeglądu zaplanowanych wizyt na dany dzień - po dodanych ikonach do etykiety będziemy w stanie przykładowo stwierdzić, czy dana wizyta została opłacona bez wchodzenia w nią.

 

Kiedy dodana etykieta będzie widoczna z perspektywy kalendarza?

  • Jeśli pole skrót jest wypisane, to pojawi się w kalendarzu,
  • Jeśli wypisane jest pole ikona, to pojawi się w kalendarzu,
  • Jeśli wypisany jest skrót + ikona to pojawi się ikona.

 

Etykiety w kalendarzu

 

Jeśli zależy nam, żeby etykiety również były widoczne po najechaniu na wizytę, to w ustawieniach kalendarza musimy dodać etykiety oraz ikony. Po wprowadzeniu tych ustawień dymków, będziemy mogli się cieszyć kolejnym intuicyjnym udogodnieniem w programie.

 

Ustawienia dymków - ikony

 

Dodane etykiety możesz również przypisywać z perspektywy kalendarza podczas umawiania pacjenta na wizytę. Przykładowo jeżeli dodałeś w systemie etykietę, którą będziesz oznaczał pacjenta zapisującego się pierwszy raz do Ciebie na wizytę - to podczas umawiania go na wizytę możesz dodać etykietę “Pierwsza wizyta”. Jeżeli do tej etykiety oprócz symbolu był dopisany również skrót, to te informacje będą wyświetlały się po najechaniu na wizytę w kalendarzu.

Dzięki etykietom można w ten sposób oznaczać np. pacjentów którzy opłacili wizyty lub e-Wizyty (wizyty telemedyczne), które posiadają ikonę słuchawki - dzięki czemu od razu widać, że to telewizyta.

 

 

Dymek w kalendarzu

 

Jakie zalety możemy przypisać całkowicie rozszerzonej funkcji “Etykiety” w systemie?

  • Możliwość przypisania danej etykiecie symbolu,
  • Możliwość oznaczenia etykiety dedykowanym kolorem,
  • Możliwość szybkiej aktywacji lub dezaktywacji etykiety,
  • Możliwość ustawienia opisu, skrótu oraz kategorii danej etykiecie,
  • Całkowite zoptymalizowanie i uporządkowanie swojej pracy w programie.


Korzystaj z wszystkich funkcjonalności oferowanych w oprogramowaniu. Medfile® stale udoskonala się dla swoich użytkowników. Wszystko po to, aby ich praca, przyjmowanie i umawianie na wizyty pacjentów, jak i raportowanie zdarzeń medycznych, było jak najbardziej przyjemne.

Masz jakieś pytania odnośnie najnowszych zmian w programie? Może sam chciałbyś zaproponować wprowadzenie nowej funkcjonalności do systemu?
Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub za pośrednictwem wiadomości e-mail: [email protected]. Czekamy na kontakt od Ciebie!

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
sale