Medfile® EDM najlepsze - rozwiązanie dla zdrowia drużyny

 

System umożliwiający zarządzanie EDM zawodników

Przejrzysty i funkcjonalny program do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w trakcie zgrupowań wyjazdowych, jak i podczas treningów w głównej siedzibie drużyny. Stały dostęp do Medfile® EDM, dzięki rozwiązaniom cloud computing (technologii chmurowej) sprawia, że specjaliści medycyny, znajdujący się w sztabie zespołu sportowego mają nieprzerwany dostęp do kartotek zawodników.Rekordowa ilość danych

Niezależnie od tego, czy drużyna gra w polskiej Ekstraklasie, czy są to młodzi zawodnicy lokalnej drużyny pływackiej, cytując tegorocznego zdobywcę tytułu Mistrza Polski w piłce nożnej – Piasta Gliwice:

"Oprogramowanie działa intuicyjnie i jest proste w obsłudze z różnych poziomów dostępu do danych. (…) Polecamy oprogramowanie wszystkim, którzy chcą profesjonalnie budować dokumentację medyczną swoich zawodników i dbają o to, by na bieżąco ją aktualizować".

Wspomniane dane, to kartoteki medyczne zawodników, w skład których wchodzą moduły takie jak:
•    karta wizyty lekarskiej,
•    karta wizyty fizjoterapeutycznej z wizualizacją dolegliwości,
•    rozbudowane bazy danych leków i schorzeń: ICD-10/9 oraz ICF, zaopatrzone w automatyczne podpowiedzi,
•    system wizyt powtarzalnych oraz grupowych,
•    system powiadomień SMS,
•    możliwość dodawania załączników w postaci wyników badań diagnostycznych, zdjęć rentgenowskich, dokumentów medyczno-prawnych.


Korzystanie z modułów Medfile® EDM docenił sztab medyczny drużyny Piast Gliwice. Stałość aktualizacji w Medfile® EDM jest możliwa przede wszystkim dzięki dostępności systemu z każdego urządzenia (komputer, laptop lub urządzenie mobilne) w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do Internetu, aby rozpocząć pracę z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną zawodników.


Specjaliści, którzy dojeżdżają do różnych zawodników na zgrupowania, pracujący w ośrodkach sportowych, bądź współpracujący z konkretnymi zawodnikami (lekarze sportowi) mogą w pełni korzystać z udogodnień systemu. Tworząc specjalne karty wizyty lekarskiej przeznaczone dla zawodników konkretnych dyscyplin sportowych, szybko zajrzą do historii choroby sportowca w przypadku kontuzji oraz mobilnie będą mogli wystawić e-Receptę. Oprócz wersji webowej Medfile® posiada także aplikacje mobilne na których lekarze i specjaliści mogą codziennie pracować.

 

Kartoteki zawodników - zawsze bezpieczne

Bezpieczeństwo danych zawodników drużyny jest jednym z naszych najważniejszych celów, dlatego też zespół IT czuwa nad rekordową ilością danych wprowadzanych do oprogramowania Medfile® EDM, który:
•    jest zgodny z RODO,
•    przechowuje dane na szyfrowanym dysku,
•    posiada automatyczne zabezpieczenie sesji,
•    pozwala nadawać indywidualne uprawnienia użytkownikom – lekarzom, fizjoterapeutom,
•    ogranicza logowanie do wybranego adresu IP.

 

Wybór Medfile® EDM dla sztabu medycznego drużyny to najlepsza decyzja!
Zdobywaj więcej razem z nami!

 

 

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji:
[email protected] lub +48 530 610 330, +48 728 498 407, +48 731 030 629.

 

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 30.04.2024
- 30% na licencję
kod: 30taniej
Umów się na prezentację