Wakacyjne nowości w Medfile!

Pacjent jest zapisany na kilka terminów wizyt i chcesz wydrukować dla niego zbiorczą listę?

Od teraz w Medfile® możesz dzięki kilku kliknięciom wygenerować listę wszystkich zaplanowanych wizyt zarówno w oparciu o plik xlsx jak i pdf. Lista wizyt dostosuje się do Twoich wybranych filtrów a Ty w szybki sposób możesz przekazać ją pacjentowi.


 

Korzystasz z płatności za pomocą PayU?

Dzięki ostatniej aktualizacji w raporcie Przedpłat online możesz szybko podejrzeć informacje o dacie, kwocie oraz statusie zwrotu w PayU. Raport przedpłat online pomaga w szybki i prosty sposób wykonywać operację na dokumentach proformy oraz weryfikować płatności łączone.


 

Zmodyfikowano widok podglądu listy wizyt w kartotece pacjenta

Dzięki temu możesz samodzielnie ustawić czy chcesz, aby wizyty były wyświetlane w jednej czy w dwóch kolumnach. Pozwoli to ustawić wygląd przyjazdy na Twojego oka aby łatwiej było Ci korzystać z oprogramowania. 

 

Usprawniono pobieranie do pliku .xlsx raportu zrealizowanych usług

Zdefiniuj odpowiednie filtry w raporcie, a następnie pobierz raport do .xlsx, aby wygenerować dodatkowe statystyki. Raport będzie zawierał tylko te pozycje, które są zgodne z określonymi filtrami.
 

Wystawiasz w Medfile® dokumenty księgowe?

Nasz zespół IT opracował nowy raport form płatności. Raport zawiera informacje o liczbie dokumentów wystawionych z wybraną formą płatności (np. gotówka, przelew, PayU itd.) w zadanym okresie czasu oraz ich wartościach. Dodatkowo, w raporcie możesz podejrzeć listę dokumentów księgowych zgodnie z tym co określiłeś w filtrach.

 

Sprzedajesz lub zużywasz produkty przy pomocy modułu Magazyn?

Raport wydań produktów został rozbudowany o informację o nazwie wydanego produktu oraz jego ilości. W magazynie wprowadzono również pomoc w postaci wartości produktów na danej stronie bądź w całym magazynie. Dzięki temu Twoja inwentaryzacja będzie jeszcze prostsza!


 

Korzystasz z Centrum Powiadomień?

Zgodnie z otrzymanymi sugestiami od Klientów, wprowadzone zostały zmiany usprawniające działanie powiadomień systemowych. Nie jesteś na bieżąco? Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszym module dostępnym w Medfile®? Kliknij tu!

 

Bądź na bieżąco! Wkrótce kolejne nowości – w tym aktualizacja aplikacji mobilnej oraz możliwość integracji Medfile® z telefonią internetową!

 

Rozwijamy się wspólnie. Ty dajesz nam sugestię my staramy się je opracować.
Pisz i dzwoń do nas:  +48 530 862 922+48 728 498 407+48 530 862 922 lub napisz do nas: [email protected].

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację
Cyberbezpieczeństwo.
Medfile nie wysyła wiadomości mailowych oraz SMS z prośbą o podanie haseł logowania.

Prosimy o zachowanie ostrożności. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Państwa opiekunem lub przesłanie informacji na: [email protected]