Medfile Free – darmowy EDM dla małych gabinetów

Posiadasz mały gabinet i szukasz programu do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Oprogramowanie Medfile to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie kalendarza wizyt, uzupełnienie karty pacjenta, weryfikację eWUŚ, wystawienie e-Recepty, e-Skierowania oraz e-Zwolnienia.

Od 1 lipca 2021r. każdy lekarz oraz fizjoterapeuta ma obowiązek raportowania zdarzeń medycznych do systemu P1- jest to moduł dostępny bezpłatnie w każdym pakiecie Medfile. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat raportowania zdarzeń medycznych? Zapoznaj się z artykułem na naszej stronie www: https://www.medfile.pl/zdarzenia-medyczne.

 

Wypromuj swój gabinet w sieci bez dodatkowych opłat - dzięki Medfile jest to możliwe!

Zastanawiasz się jak zdobyć nowych pacjentów i pokazać się w sieci? Zbuduj w Medfile swoją stronę internetową oraz udostępnij e-wizytówkę. Dzięki obecności w sieci Twój profil zyska na wiarygodności a Ty zaoszczędzisz czas dzięki rejestracji online.

Jakie dane mogę uzupełnić w e-Wizytówce?

 • Zdjęcie – to bardzo ważny element wizytówki, ponieważ pacjenci częściej wybierają specjalistów z dodanym zdjęciem niż bez
 • Specjalizacje, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe – to sekcja umożliwiająca dodanie informacji o swoim wykształceniu i zdobytym doświadczeniu
 • Adres gabinetu – szczególnie ważny w przypadku wizyt stacjonarnych w gabinecie
 • Cennik – specjalista samodzielnie decyduje jakie usługi są widoczne w jego wizytówce, ma również możliwość zdefiniowania czasu trwania usługi oraz ceny

Zależy Ci na sprawnej komunikacji z pacjentem? System powiadomień SMS to idealne rozwiązanie podnoszące komfort realizowanych usług zarówno dla specjalisty, jak i pacjenta. Pacjent może otrzymać wiadomość o zaplanowanej wizycie 1, 2 lub 3 dni przed spotkaniem, dzięki czemu może je potwierdzić lub przełożyć. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zdefiniować treść wysyłanej wiadomości.

System Medfile umożliwia wysłanie pacjentowi wiadomości SMS:

 • z potwierdzeniem zapisu na wizytę,
 • z przypomnieniem o nadchodzącej wizycie,
 • z informacją o anulowaniu wizyty,
 • z czterocyfrowym kodem e-Recepty lub e-Skierowania,
 • z prośbą o wystawienie opinii.

Korzystasz ze smartphone? Pobierz na swój telefon aplikację mobilną Medfile lub zsynchronizuj swój kalendarz z Kalendarzem Google.

Jesteś zainteresowany? Załóż konto w Medfile i ciesz się bezpłatnym dostępem do programu umożliwiającego prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!

 

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy! Nasi doradcy są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:30 – 16:30. Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń: +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku