Program partnerski – zarabiaj dzięki polecaniu programu Medfile innym

 

Chciałbyś zarabiać, tylko dzięki polecaniu programu Medfile® innym? Nie ma w tym nic trudnego! Wystarczy nawiązać z nami współpracę. Nic Cię to nie kosztuje, a poprzez pozyskiwanie nowych klientów, możesz zyskać aż 30% prowizji.

 

Jak nawiązać współpracę z programem Medfile®?

Po przejściu na stronę Program Partnerski należy uzupełnić wszystkie potrzebne dane (w przypadku nowego użytkownika) lub zalogować się do programu Medfile®. W następnej kolejności, pozostaje nam jeszcze wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin programu partnerskiego.

Dołączenie do programu partnerskiego, jest bardzo proste i nie wymaga od nas dużego nakładu czasu, ani pracy. Kilkoma kliknięciami, możesz wygenerować dodatkowe źródło dochodu.

 

Kto może wziąć udział w programie partnerskim?

 • Specjaliści

Jeśli jesteś użytkownikiem programu Medfile® oraz jesteś zadowolony ze współpracy i polecasz go innym – zacznij na tym zarabiać! Możesz polecić go innemu znajomemu lekarzowi czy właścicielowi placówki medycznej i odebrać prowizję, jeżeli pozyskany przez Ciebie klient jest aktywnym użytkownikiem Medfile®.

 

 • Właściciele firm informatycznych

Jeśli twoimi klientami są lekarze, fizjoterapeuci lub właściciele placówek medycznych – poleć im program Medfile®, który jest idealnym rozwiązaniem w przypadku prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM).

 

 • Prowadzisz bloga lub inne media społecznościowe

Jeśli twoje działania w Internecie, zahaczają o tematykę medyczną, zdrowotną czy rehabilitacyjną – polecaj w swoich treściach program Medfile® oraz publikuj posty we współpracy z nami.

 

O jakich korzyściach finansowych mówimy?

Dla partnerów programu przewidzieliśmy wynagrodzenie 30% od wartości netto faktury abonamentowej za korzystanie z serwisu Medfile®. Pozyskany przez Ciebie klient, powinien ją opłacić w ciągu pierwszych 12 miesięcy działalności w Medfile®.

 

W jaki sposób polecać program do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej innym?

Wykorzystaliśmy idealne do tego rozwiązanie, czyli linki afiliacyjne. Jest to nic innego, jak unikalny adres URL, dzięki któremu, nie będziesz musiał osobiście zgłaszać każdego nowego klienta. Kiedy pozyskany przez Ciebie klient użyje Twojego linku afiliacyjnego, automatycznie naliczy się prowizja na Twoim koncie partnera.

Nasz zespół, udostępnia gotowy pakiet grafik oraz pomocnych materiałów do promocji Medfile®.

 

Jakie korzyści program Medfile® oferuje przyszłym klientom?

 • wystandaryzowana karta pacjenta,
 • integracja z P1 oraz eWUŚ,
 • możliwość wystawiania e-Recept, e-Skierowań oraz e-Zwolnień,
 • inteligentne bazy danych,
 • wystawianie rachunków oraz faktur,
 • import / eksport baz danych,
 • spersonalizowany moduł dla dentystów lub fizjoterapeutów,
 • strona WWW gabinetu (za darmo),
 • obsługa e-Wizyt (czatu, rozmów video) za pośrednictwem haloDoctor.pl.

To oczywiście tylko część funkcji, jakie Medfile® oferuje swoim klientom.

 

Masz więcej pytań odnośnie programu partnerskiego? Nurtują Cię jakieś kwestie związane z zarabianiem lub pozyskiwaniem klientów? Porozmawiajmy! Nasi doradcy z biura obsługi klienta, są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30.

Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń +48 530 000 828+48 728 498 407+48 530 862 922.

 

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 30.04.2024
- 30% na licencję
kod: 30taniej
Umów się na prezentację