Wszystkie funkcje jeden program: Promocja Gabinetu, Rejestracja online, Elektroniczna Dokumentacja.

Wszystkie funkcje jeden program Medfile

Medfile rewolucjonizuje myślenie o elektronicznej dokumentacji medycznej: EDM+Promocja gabinety+integracja ZnanyLekarz.pl. Wszystkie funkcje w jednym programie to strategia rozwoju dla Medfile, jaka przyświeca nam od samego początku pracy nad aplikacją.  Dlaczego? Ponieważ jesteśmy przekonani, że praca w oparciu o jeden program stanowi klucz do sukcesu i do zdobycia przewagi nad konkurencją. 

Medfile to 3 nierozłączne moduły, za pomocą których:
- promujesz swój gabinet w Internecie, dzięki czemu pacjenci trafią na Twoją stronę www, którą masz w Medfile za darmo oraz jesteś w katalogu „gabinetów” – zobacz www.medfile.pl/gabinety
- udostępniasz rejestrację pacjentów na wizyty online, co oznacza, że Twoja strona www pracuje dla Ciebie 24/7;
- realizujesz wizyty dzięki EDM Medfile oraz dokonujesz wszelkich rozliczeń i raportów. Dodatkowo powstaje moduł telemedycyny i zamawiania e-konsultacji, co jeszcze bardziej podnosi wartość w oczach potencjalnych pacjentów.  

Skąd taki pomysł na rozwój programu? Fundamentem trafnych decyzji w rozwoju Medfile jest rzetelna analiza rynku. Z uwagi na nasze bogate doświadczenie w tej materii - BioStat od ponad 15 lat zajmuje się badaniami, w tym analizami rynku – doskonale wiemy, w jakim kierunku powinna rozwijać się strategia naszej aplikacji do elektronicznej dokumentacji medycznej. Dokonana przez nas analiza rynku pozwoliła na wyciągnięcie wniosków, dzięki czemu określiliśmy kierunek rozwoju i wybraliśmy strategię. To sprzyja lepszemu planowaniu oraz podnosi efektywność naszej bieżącej działalności. 

 

Trendy prognostyczne są jednoznaczne – działania w świecie online są nieuchronne.

Cyfryzacja objęła już niemal wszystkie sektory. Obserwując rynek wśród obiorców końcowych możemy zaobserwować lekki niepokój związany z tak dużym postępem technologicznym. Wynika to głównie z obawy przed nieznanym. Będąc świadomym tych wszystkich wyzwań, jakie stają przed służą zdrowia postanowiliśmy w oparciu o nasze doświadczenia tak zaprojektować program do elektronicznej dokumentacji medycznej, aby odpowiadał na wszystkie potrzeby – nie tylko był miejscem do prowadzenia e-dokumentacji pacjenta, zarządzania kalendarzem, wystawiania recept, rachunków i zwolnień. Zgodnie z naszymi strategicznymi założeniami poszliśmy w kierunku programu, który w jednym miejscu będzie miał wszystkie funkcje. 

 

Nie tylko EDM. Globalny marketing to podstawa

Myślimy tutaj bardzo szeroko o globalnym marketingu. Działania marketingowo promocyjne placówki są kluczowe dla realizowania większej ilości wizyt, co podnosi rentowność placówki i pozwala na jej rozwój. Nawiązanie i zbudowanie relacji z klientem (pacjentem) w obecnych czasach odbywa się już na etapie Internetu. Pacjenci regularnie szukają informacji na temat rozwiązania swoich problemów zdrowotnych w Internecie, tam też poszerzają swoją wiedzę, wybierają określonych specjalistów, sugerując się dostępnymi opiniami i rekomendacjami. Ten nowy krajobraz poszukiwania specjalistów automatycznie wymusza nowe podejście tej drugiej strony do myślenia o swojej strategii promocji.    
 

W Medfile cały ten proces zakładania strony www dzieje się automatycznie, a pozycjonowanie strony dzięki naszemu bogatemu zapleczu SEO jest niemal natychmiastowe. W momencie zakładania konta tworzy się automatycznie darmowa wizytówka placówki i trafia do katalogu wszystkich gabinetów. Następnie wystarczy jedynie w ustawieniach strony uzupełnić w poszczególnych polach treści, takie jak np. aktualności, godziny przyjęć itp. Część rzeczy pobiera się automatycznie, co skraca ilość niezbędnego czasu na przygotowanie swojej strony www. W taki sposób korzystanie z elektronicznej dokumentacji medycznej optymalizuje zarówno czas, jak i koszty.

 

Umów się na bezpłatną prezentację systemu.
Zadzwoń pod numer (+48) 731 030 629
lub napisz do nas maila na adres: [email protected]

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku