Użytkownik w Medfile

pracownik placówki medycznej prowadzący EDM.

Kto może być użytkownikiem?

Użytkownikiem programu Medfile jest każda osoba posiadająca własne dane logowania (login + hasło).
Właściciel licencji może nadać uprawnienia do pracy w programie Medfile swoim pracownikom. Użytkownikiem jest zarówno administrator, jak i kolejne osoby korzystające z programu, bez względu jakie wykonują role w placówce i jaki zakres uprawnień do programu posiadają.

Ile kosztuje licencja dla użytkownika?

Licencja dla pierwszego użytkownika to koszt podstawowy.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego dostępu w ramach rozszerzenia pakietu. Każdy dodatkowy użytkownik korzystający z programu Medfile wiąże się z dodatkową opłatą. Szczegółowe koszty, a także porównanie obecnie dostępnych pakietów znajdują się w cenniku.

Cennik

Zobacz instrukcję
Jak dodać nowego użytkownika?
Dodawanie użytkownika zostało przedstawione w jednej z naszych instrukcji.
Uprawnienia użytkownika

Każdy użytkownik może otrzymać indywidualny, dopasowany do wykonywanej pracy zakres uprawnień.
Nadawanie uprawnień użytkownikowi wiąże się z wyborem konkretnych funkcji do których ma mieć dostęp. Istnieje możliwość nadania uprawnień w zakresie odczytu, edycji i usuwania.

Uprawnienia użytkownika
Role użytkownika

Program dla gabinetu Medfile umożliwia przydzielenie użytkownikowi roli zgodnie z funkcją jaką pełni w placówce medycznej. Jeśli nie ma potrzebnej roli - możemy ją samodzielnie stworzyć.

Zobacz instrukcję

Role użytkownika
Harmonogram pracy użytkownika

Grafik pracownika to nic innego jak harmonogram pracy:

  •   odznaczenie harmonogramu pracy: tygodniowego lub dziennego,
  •   możliwość odznaczenia urlopów, L4 i innych nieobecności pracownika.

Zobacz instrukcję

Harmonogram pracy użytkownika

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Jakie zalety świadczenia usług za pośrednictwem telemedycyny możemy wyróżnić?

Największym atutem medycyny prowadzonej za pośrednictwem internetu, to tak naprawdę to, że pracujesz tak naprawdę, kiedy chcesz i ile chcesz. Lekarz dzięki Medfile ma możliwości przeprowadzania e-Wizyty, w dogodnym dla siebie czasie tak, aby dopasować godziny pracy do swoich możliwości. 
Po założeniu konta w programie specjalista uzyska dostęp do takich udogodnień jak możliwość wystawianie e-Recept, e-Skierowań oraz e-Zwolnień. 

 

Czy program Medfile jest drogi?

Oferujemy 4 różne pakiety z różnymi cenami oraz możliwościami. Użytkownik może wybrać:

  • Darmową wersję programu z dostępem do takich udogodnień jak: Elektroniczna dokumentacja, Zdarzenia Medyczne, eWUŚ, e-Recepty, e-Skierowania, e-Zwolnienia,
  • Medfile plus  z dostępem do takich udogodnień jak w wersji darmowej oraz dodatkowo: Integracja google kalendarz, Leki ulubione, Rachunki i faktury, Wizyty powtarzalne, Wizyty grupowe,
  • Medfile premium  z dostępem do takich udogodnień jak w wersji plus oraz dodatkowo:  płatności online, telemedycyna, własne formularze, magazyn, MedSing,
  • Medfile business  z dostępem do takich udogodnień jak w wersji premium oraz dodatkowo: MedSign Globalny (Tablet), Marketing automatyczny, Rejestracja online widget haloDoctor, Grupy pacjentów, Rejestracja online wg lokalizacji, Kody rabatowe dla pacjentów w rejestracji online Integracja ZnanyLekarz.pl.
     
Czy program Medfile, jest autorskim projektem?

Tak, program Medfile, jest oryginalnym tworem informatyków współpracujących z firmą Biostat. Cały sztab działu IT pracuje, by stale ulepszać funkcjonowanie programu.
 

Czy prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) jest obowiązkowe?

Usługodawcy od stycznia 2019 roku, są zobowiązania do prowadzenia, przechowywania oraz wymiany EDM. Mowa o tym w przepisach wydanych na podstawie art. 13a ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia.
 

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację