Aktywuj Przelewy24 w Medfile już dziś!

Aktywuj Przelewy24 w Medfile już dziś!

 

Oprogramowanie do kompleksowego zarządzania gabinetem Medfile®, po raz kolejny wychodzi naprzeciw prośbom klientów i wprowadza do systemu nowe możliwości płatności. Obecnie klienci oprócz PayU, mogą rozpocząć korzystanie z Przelewy24! Zostań do końca, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

 

Aktywuj Przelewy24 bezpośrednio z Medfile®

 

Aktywuj Przelewy24 bezpośrednio z Medfile

 

W Medfile® z perspektywy zakładki „Przedpłaty online” każdy użytkownik może rozpocząć korzystanie z płatności Przelewy24. 

Jeżeli nie posiadasz konta w tym serwisie, to za pośrednictwem przycisku Formularz rejestracji zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony, na której po podaniu wszystkich danych oraz zaakceptowaniu zgód ‑ uzyskasz dostęp do pożądanych udogodnień w kilka chwil.
Jeśli jednak posiadasz już konto, to po kliknięciu przycisk „Mam już konto - aktywuj płatności”, wystarczy, że uzupełnisz takie informacje, jak: id konta, id POS, klucz API, klucz CRC oraz wybierzesz walutę. Po aktywacji konta możesz rozpocząć korzystanie z Przelewy24 tego samego dnia!

 

Udostępnij swoim pacjentom kolejne płatności online

Zapewnij swoim pacjentom różnorodność opcji płatności, które najlepiej odpowiadają ich preferencjom. Możesz umożliwić szybkie transakcje online przy użyciu metod takich jak: przelewy online, BLIK, płatność kartą (Visa, Mastercard i inne), Apple Pay, Google Pay. Pozwól, aby Twój pacjent wybrał jaki sposób opłacenia wizyty stacjonarnej czy konsultacji online, będzie dla niego najbardziej wygodny. 

Aktywacja Przelewy24 jest całkowicie darmowa, a cały jej proces jest bardzo intuicyjny! Bez problemu przeprowadzisz go samodzielnie, a jeśli na jakimś etapie napotkasz problem - nasze biuro obsługi klienta służy pomocą.

 

Idealne rozwiązanie dla dużych placówek oraz jednoosobowych gabinetów

 

Aktywowanie płatności Przelewy24

 

Aktywowanie płatności Przelewy24 w Twojej praktyce lekarskiej, pozwoli Ci na:

  • Szybkie uruchomienie

Możesz rozpocząć korzystanie z płatności w zaledwie jeden dzień. Proces rejestracji odbywa się w pełni online, a instalacja opcji płatności z oprogramowania Medfile® jest bardzo prosta i wygodna.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa

Informacje dotyczące płatności są w pełni zabezpieczone dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom, a posiadane przez Przelewy24 certyfikaty stanowią gwarancję niezawodności działania serwisu.

  • Szeroka oferta metod płatności

Przelewy24 dostarczają wielu dostępnych opcji płatności, które obejmują przelewy online z ponad 400 banków, transakcje BLIK, płatności kartami płatniczymi oraz rozwiązania dla płatności mobilnych (w tym Apple Pay i Google Pay).

 

Jesteś zainteresowany wdrożeniem nowego udogodnienia w Twoim gabinecie? Chciałbyś zapytać o więcej szczegółów? Pracownicy biura obsługi klienta czekają na kontakt od Ciebie od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-20.00. Telefonicznie: (+48) 530 000 828, (+48) 530 909 308 oraz e-mailowo: [email protected].

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku