Kody rabatowe dla pacjentów w Medfile®

Widgety rejestracji pacjentów online

 

Zachęć pacjentów do skorzystania z Twoich usług za pomocą kodów rabatowych. Wystarczy, że zakupisz moduł dodatkowy w Medfile EDM. Co warto wiedzieć o kodach rabatowych i jakie są zalety takiego rozwiązania?

 

Kod rabatowy na konsultację lekarską

 

Za pomocą Medfile EDM możesz aktywować kody rabatowe na Twoje usługi. Dzięki temu rozwiązaniu pacjent będzie mógł w promocyjnej cenie skorzystać z wybranych przez Ciebie usług. Wystarczy, że pacjent wpisze kod rabatowy w momencie rejestracji na wizytę lekarską.

 

W Medfile EDM to Ty ustalasz, jakiego rodzaju ma to być kod rabatowy: może być na dane usługi, konkretnych specjalistów w twojej placówce czy też rabat na usługę w konkretnej lokalizacji / jednostce.

 

Zadbaj o marketing gabinetu lekarskiego

 

Marketing podmiotów medycznych jest mocno ograniczony prawnie i z tego powodu wszelkie działania marketingowe są utrudnione. Medfile EDM wychodzi naprzeciw lekarzom i specjalistom oferując różne sposoby promowania placówki medycznej w Internecie.

 

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i zachęć ich do rejestracji na konsultację za pomocą kodów rabatowych. Ponadto, dzięki wdrożeniu kodów rabatowych masz szansę zdobyć przewagę nad konkurencją.

 

Kody rabatowe na wizyty lekarskie

 

Dlaczego warto wprowadzić kody rabatowe?

 

Aktywowanie kodów rabatowych niesie ze sobą szereg korzyści dla lekarza / placówki medycznej. Zachęcanie pacjenta do skorzystania z kodu podczas rejestracji zwiększa prawdopodobieństwo ponownego zapisania się na wizytę w danej placówce. Jest do doskonała okazja do marketingu i promocji praktyki lekarskiej.

 

W Medfile EDM istnieje możliwość stworzenia kilku kodów rabatowych jednocześnie, kod może być na jedną bądź więcej usług, może być przypisany do konkretnego lekarza bądź kilku wybranych oraz do konkretnej lokalizacji. Masz pełną kontrolę nad wysokością rabatu i jego zakresem.

 

kody rabatowe na e-Wizytę

 

W Medfile EDM decydujesz o tym, jak ma wyglądać kod rabatowy. Za pomocą naszego oprogramowania gabinetowego możesz:

 

  • ustalić nazwę i opis dla swojego kodu rabatowego, np. “GIN2021”
  • określić czas trwania promocji poprzez wybranie konkretnych dat rozpoczęcia i końca
  • ustalić wysokość i  jednostkę rabatu
  • określić usługę, której ma dotyczyć kod rabatowy
  • wybrać specjalizację, konkretnych lekarzy bądź gabinety / lokalizacje, w których można skorzystać z kodu rabatowego

 

Bądźmy w kontakcie

 

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy! Nasi doradcy są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:30 - 16:30. Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku