Potwierdzenie rejestracji wizyty SMSem

 

Program Medfile® znalazł się na podium w rankingu programów dla gabinetów lekarskich! Zaciekawił Cię temat? Zerknij na artykuł i dowiedz się jak zalety i funkcje programu Medfile®, wypadają na tle konkurencji, według plaformy Medycznej Rejestracji. 

Medfile® wprowadza do programu kolejną, całkowicie nową funkcjonalność! Pozwól, że przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces potwierdzenia przez pacjenta wizyty kodem otrzymanym w wiadomości SMS. Wraz z całym naszym zespołem, opracowaliśmy ją z myślą o Tobie, aby jeszcze bardziej usprawnić pracę w Medfile®, programie służącym do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. 

Obawiasz się, że pacjent przy zapisie wizyty przez rejestrację online poda nieprawidłowe dane? Mamy na to rozwiązanie!

 

Potwierdzenie rejestracji wizyty SMSem - jakie są najważniejsze zalety nowej funkcjonalności?

  • Gwarancja prawidłowych danych pacjentów, 
  • Uniknięcie sytuacji wpisywania nieprawidłowych informacji, 
  • Pacjent otrzymuje SMS z kodem już po kilku sekundach, 
  • Pełne bezpieczeństwo danych,
  • Uniknięcie blokad terminów przez konkurencyjne firmy,
  • Brak ryzyka rezerwacji terminów przez boty,
  • Możliwość testowania przez 14 dni za darmo.
     

Konfigurację należy zacząć od włączenia usługi w zakładce Rejestracja online. Aby system wymagał wpisania 4-cyfrowego kodu od pacjenta, konieczna jest aktywacja suwaka “Wymagaj potwierdzenia rejestracji poprzez SMS”.

 

 

Dzięki takim ustawieniom pacjent każdą zapisaną przez rejestrację online wizytę, będzie musiał potwierdzić poprzez wpisanie kodu otrzymanego w wiadomości SMS na podany numer telefonu.

 

Jak wygląda rejestracja online od strony pacjenta?

Pacjent wchodzi na Twoją stronę www, a następnie wybiera usługę oraz specjalistę, do którego chce zapisać się na wizytę. W kolejnym kroku decyduje o terminie wizyty stacjonarnej lub online. Kalendarz zawiera wyłącznie te terminy, które są zgodne z grafikiem pracy specjalisty oraz nie są zajęte przez innych pacjentów.

 

 

Zapisując się na wizytę, pacjent zawsze musi wpisać wszystkie swoje dane.


W Medfile® każda placówka może również wskazać czy podczas rejestracji numer PESEL i miejsce zamieszkania mają być polami obowiązkowymi, czy opcjonalnymi. Na końcu rejestracji wizyty konieczne jest zaznaczenie, że pacjent akceptuje regulamin placówki.

 

 

Na podany numer telefonu zostanie automatycznie wysłany 4-cyfrowy kod, który należy uzupełnić, aby zapisać wizytę. Bez wykonania tego kroku, wizyta nie zostaje zapisana w kalendarzu specjalisty. Rozwiązanie to zapobiega podawaniu przez pacjentów fałszywych danych podczas zapisywania się na wizytę.

 

 

To wszystko! Zapisana wizyta będzie widoczna w kalendarzu specjalisty. Wszystko odbywa się szybko i wygodnie dla pacjenta, bez konieczności wychodzenia z domu czy kontaktu telefonicznego z recepcją.

Co więcej, w Medfile® jest możliwość integracji z PayU — dzięki temu pacjent po rejestracji wizyty może ją od razu opłacić (kwotę ustalasz samodzielnie). Co więcej, system Medfile® został również wyposażony w funkcjonalność umożliwiającą utworzenie elektronicznych formularzy dla pacjentów, a następnie przypisanie ich do wybranej usługi. Powoduje to, że pacjent po rejestracji wizyty zostaje poproszony o uzupełnienie przygotowanego przez Ciebie dokumentu — np. regulaminu placówki.

 

Rozwój programu do gabinetu to nasz priorytet

Jesteś zainteresowany naszą najnowszą funkcją w programie Medfile®? Jeśli tak, napisz do nas na adres e-mail: [email protected] lub zadzwoń na numer telefonu: +48 530 610 330, +48 728 498 407, +48 530 862 922. Usługa ta jest dodatkowo płatna, dlatego skontaktuj się bezpośrednio z nami, aby przygotować dedykowaną dla Ciebie ofertę. 
Przed zakupem umożliwimy Ci testowanie potwierdzania rejestracji wizyty SMSem przez 14 dni za darmo!


Stale odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i udoskonalamy nasz program, aby praca w nim była możliwie jak najbardziej szybka, przyjemna i efektywna. Na chwilę obecną funkcja ta jest dostępna wyłącznie dla widgetu do specjalisty haloDoctor, ale nie przejmuj się! W niedalekiej przyszłości każdy z pozostałych widgetów będzie również mógł ją mieć u siebie.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
*migracja gratis
sale