home
|
Baza wiedzy
|
Funkcje systemowe
|
Pozwól sobie na wygodę z aplikacją na Android oraz iOS

Pozwól sobie na wygodę z aplikacją na Android oraz iOS

Przy posiadaniu wersji na urządzenia stacjonarne (jak komputer), posiadanie również mobilnej jest opcją niemalże obligatoryjną, ponieważ zalet jest nieskończenie wiele, a największymi z nich są bez wątpienia oszczędność czasu i swobodny dostęp. Każdy lekarz, który pragnie polepszyć komunikację z pacjentem, z pewnością dostrzeże zalety korzystania z aplikacji.

arrow Aplikacja mobilna Medfile
arrow Korzystaj z aplikacji mobilnej z każdego miejsca na świecie 
arrow Poznaj możliwości aplikacji mobilnej 

Aplikacja mobilna Medfile

Wybierając program medyczny - warto zwrócić uwagę, czy posiada on wersję tylko na komputer, czy również na urządzenia mobilne. Telefony komórkowe stały się nieodłączną częścią naszego życia – budzimy się i sprawdzamy aktualności, rozmawiamy ze znajomymi, chwalimy się na portalach społecznościowych swoim życiem prywatnym i czasem wolnym, przeglądamy newsy w sieci przed zaśnięciem. Wystarczy rozejrzeć się na ulicy; jeden przechodzień obniża wzrok, by dojrzeć wiadomość na swoim smartphonie, drugi robi sobie selfie lub nagrywa film, trzeci zaś w pośpiechu wysyła maila, wracając z biznesowego lunchu. Telefony zdominowały naszą komunikację – by dotrzymać kroku, trzeba być na bieżąco. To z kolei oznacza, że zarządzanie kartoteką pacjenta za pomocą komórki powinno nie być już czymś innowacyjnym, ale czymś, z czego korzystamy na porządku dziennym.

 

Zobacz także: Funkcje systemowe

 

Korzystaj z aplikacji mobilnej z każdego miejsca na świecie 


Nasze oprogramowanie medyczne Medfile dostępne jest w obu wersjach, co oznacza możliwość korzystania z niego w przychodni za pomocą komputera, jak i w każdym miejscu na świecie, za pomocą mobilnej aplikacji. Daje to o wiele większą wygodę i swobodę w zarządzaniu kartoteką swoich pacjentów, niż każdorazowe korzystanie z komputera lub laptopa. Wszystkie dane, wyniki badań, terminy konsultacji i wizyt lekarskich, a także informacje o tym, ile wolnego czasu ma lekarz pomiędzy poszczególnymi wizytami, czy też notatki i komentarze prowadzącego lekarza ma się pod ręką.

 

Poznaj możliwości aplikacji mobilnej 

Aplikacja mobilna daje również możliwość dodawania, edytowania lub usuwania wizyt oraz monitorowania obłożenia gabinetu. Może zdarzyć się tak, że lekarz spotka swojego zabieganego pacjenta w mieście, który korzystając z okazji, zapyta o wolny termin wizyty. Mając aplikację na telefonie, lekarz może umówić pacjenta na wizytę od ręki, dodatkowo sprawdzając historię jego choroby. Ale to nie wszystko – aplikacja ułatwia swoimi funkcjonalnościami pracę asystenta, recepcjonisty czy pielęgniarki – jest więc to przydatne narzędzie dla wszystkich pracowników przychodni.


Medfile posiada oprogramowanie na systemy operacyjne Android oraz iOS, przez co każdy użytkownik smartphona czy iPhona może swobodnie korzystać z oprogramowania w dowolnym miejscu, o dowolnej porze dnia. Ponadto aplikacja ta wymaga jedynie pobrania z Google Play lub App Store, by mogła sprawnie działać na naszym urządzeniu.

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Umów się na prezentację