Kolejna nowość w wystawianiu dokumentów księgowych w Medfile!

 

Korzystaj z Medfile® i wystawiaj rachunki oraz faktury z kilkoma formami płatności. O co chodzi? Otóż, od teraz możesz rozliczyć pacjenta za wizytę dwoma formami płatności np.: kartą i gotówką. Jak to działa? Tworzenie dokumentów pozostaje bez zmian, natomiast powstała możliwość dołączenia kolejnej płatności. Nie ma również konieczności sumowania „w głowie” kwot, system policzy automatycznie a razie nieprawidłowości ostrzeże Cię stosownym oznaczeniem.

 

Oczywiście posiadając tego typu dokumenty wydruk również uległ zmianie o kolejne płatności. Dodanie więcej niż 1 płatność spowoduje dodanie jej również na wydruku.

 

oraz odpowiednie raporty przedstawiają prawidłowe wartości z zastosowaniem odpowiedniej formy płatności. 

 

Numeracja dokumentów również należy do Ciebie. Ustaw raz zgodnie z predyspozycjami swojej firmy a Medfile® automatycznie będzie numerował Twoje dokumenty. Wszystko to, pozwoli Ci wystawiać dokumenty jednym kliknięciem.

 

Jesteś właścicielem placówki leczniczej i tylko część osób uprawnionych jest do spraw finansowych Twojej placówki? Nic nie szkodzi. W Medfile® możesz zarządzać uprawnieniami każdego pracownika osobno. Pisaliśmy już o tym, zobacz: https://www.medfile.pl/blog/uprawnienia-uzytkownikow-w-medfile-edm-jak-edytowac-dostep

 

To nie wszystko! Został również dodany kredyt kupiecki pozwalający na spłacenie opłat za wizyty w systemie ratalnym i jego rozliczenie. O tym już wkrótce.


Przekonaj się zakładając konto w Medfile®: https://www.medfile.pl/rejestracja
Potrzebujesz rozmowy? Zadzwoń! 535 394 583.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację