Czy wiesz, że możesz zwijać wizytę i zaoszczędzić miejsce?

Czy wiesz, że możesz zwijać wizytę i zaoszczędzić miejsce?

 

Całkowicie nowy wygląd karty wizyty! Uzupełniasz na bieżąco karty wizyty swoich pacjentów podczas wizyty? Już teraz możesz korzystać z jej zmniejszonej wersji. Przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów o najnowszym rozwiązaniu w systemie Medfile®.

 

Włącz wersję kompaktową

 

Włącz wersję kompaktową

 

Obecnie każdy z perspektywy karty wizyty, może włączyć jej wersję kompaktową. Dzięki temu rozwiązaniu specjalista ma możliwość, aby dostosować wersje karty wizyty do swoich preferencji.

 

Zmniejszona karta wizyty

 

Zmniejszona karta wizyty

 

W wersji kompaktowej podzieliliśmy kartę wizyty na 3 zakładki, które specjalista może rozwijać oraz zwijać. Jesteś ciekaw, co kryje się w danej zakładce? Już śpieszymy z odpowiedzią:

  1. W pierwszej części znajdują się informacje dotyczące: danych pacjenta, jego adres, data utworzenia wizyty czy możliwe rozpoznania. Dodatkowo możemy przejść do edycji pacjenta lub wywiadu medycznego.
  2. Druga zakładka wyposażona jest w informacje dotyczące: wizyty, specjalisty, gabinetu oraz usługi. Z tej perspektywy, możemy je również edytować lub wprowadzić inne dane, w zależności od potrzeb.
  3. Z kolei z perspektywy trzeciej zakładki specjalista ma możliwość, aby dostosować kartę wizyty oraz szczegółowo ją opisać. Dodatkowo może uzupełnić: wywiad lekarski, objawy, badanie fizykalne, badanie specjalistyczne, rozpoznania, leczenie, zalecenia oraz uwagi.

 

Dostosuj kartę wizyty do swoich preferencji

Wykorzystaj zmniejszoną kartę wizyty przy następnej wizycie, aby zdecydować, która wersja jest dla Ciebie bardziej odpowiednia. W każdym momencie możesz wyłączyć wersję kompaktową i powrócić do tradycyjnego widoku karty wizyty.

Oprogramowanie medyczne Medfile® na bieżąco wprowadza do swojego systemu wiele nowych funkcji, dzięki którym użytkownik będzie mógł przyśpieszyć swoją pracę.

 

 

Kompaktowa wersja karty — poznaj benefity

Najnowsze rozwiązanie, które zaproponowaliśmy naszym użytkownikom, pozwoli im na:

  • Dopasowanie widoku karty wizyty do własnych preferencji,
  • Możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia kompaktowej wersji karty wizyty, 
  • Przyspieszenie pracy, dzięki skróceniu czasu wypełniania dokumentacji medycznej, 
  • O wyborze korzystania ze zmniejszonej karty wizyty, może zdecydować każdy specjalista z danej placówki indywidualnie, 
  • Dostęp do wszystkich funkcjonalności, również z kompaktowej wersji, takich jak: e-Recepty, e-Zwolnienia, wystawianie rachunku czy dodawanie MedSign.

 

Podczas następnego uzupełniania karty wizyty — włącz jej kompaktową wersję i sam przetestuj, jak bardzo jest ona intuicyjna. Masz więcej pytań odnośnie jej działania? Skontaktuj się z nami już dziś!
Nasi pracownicy biura obsługi klienta, dostępni są dla Ciebie w godzinach 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku — telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828, (+48) 530 909 308 lub e-mailowo: [email protected]

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku