Prowadź wizyty grupowe w Medfile

 

Medfile®, jest kompleksowym narzędziem, które wspomaga pracę w jednoosobowych gabinetach oraz dużych placówkach medycznych. Dzięki programowi praca recepcji, pielęgniarek oraz lekarzy przebiega znacznie sprawniej. Nie spoczywamy na laurach i cały czas wprowadzamy kolejne usprawnienia systemu. Nowe narzędzia, czy możliwości, powodują, że nasi użytkownicy są zadowoleni oraz wierni naszemu programowi.

 

Wizyty grupowe — wszystkie najważniejsze informacje

Możliwość tworzenia wizyt grupowych w Medfile® jest niewątpliwie ogromną zaletą! Jednak nie wszyscy wiedzą o tej możliwości. Tak naprawdę cały proces związany z tworzeniem, dodawaniem pacjentów i ustawianiem wszystkich potrzebnych parametrów, jest niezwykle prosty. Przeczytaj i dowiedz się jak w paru szybkich krokach, stworzyć kolejne udogodnienie w programie. 

Wizyty grupowe można tak naprawdę dodać z perspektywy 2 różnych miejsc w programie. 
Po pierwsze można tego dokonać z perspektywy zakładki wizyty w programie. Wystarczy nacisnąć na przycisk „+ Dodaj wizytę”, gdzie automatycznie wyświetli się nam karta nowej wizyty. Teraz wystarczy już tylko wejść w „Wizyta grupowa”, gdzie będziemy mogli przystąpić do ustalania wszystkich istotnych parametrów. 
 

Dodaj wizytę

 

Wizyta grupowa

 

Drugim równie łatwym i niezawodnym sposobem, jest możliwość utworzenia wizyty grupowej bezpośrednio z perspektywy kalendarza. W tym wypadku wystarczy kliknąć w kalendarzu na dzień, w którym chcemy, sporządzić wizytę grupową.

Teraz przystępujemy do uzupełnienia i ustawienia odpowiednich informacji, dokładnie tak samo, jak przy tradycyjnej wizycie. Przypisujemy odpowiedniego specjalistę, gabinet, dzień oraz godzinę. Ustalamy limit uczestników oraz usługę. Jeżeli wszystkie informacje się zgadzają, pozostaje nam tylko wybrać przycisk „Zaplanuj wizytę”. 

 

Zaplanuj wizytę grupową

 

Następnie musimy dodać wszystkich pacjentów. Osoby, które były już w naszym gabinecie, czy placówce, będą się automatycznie wyświetlać w liście rozwijanej, a nowych pacjentów, wpisujemy po prostu z imienia i nazwiska. Możemy dodać maksymalnie tylu pacjentów do wizyty grupowej, jaki limit ustalimy. W celu dodania pacjenta do wizyty wystarczy wybrać przycisk „+ Dodaj pacjenta”.

 

Dodaj pacjenta - wizyta grupowa

 

Program stawia na wielofunkcyjność, dlatego z każdego poziomu, mamy dostęp do wielu innych możliwości.

W lewej części ekranu możemy w dalszym ciągu edytować parametry wizyty — zmienić godzinę, usługę czy gabinet. Z kolei w prawej części ekranu znajdują się dodani przez nas pacjenci. Klikając w podświetlone na niebiesko imię i nazwisko pacjenta, zostajemy automatycznie przekierowani do jego kartoteki, w której znajdują się wszystkie informacje o pacjencie.

Jeżeli wprowadzone przez nas dane oraz pacjenci się zgadzają, klikamy w „Zapisz zmiany”.
 

Pacjenci - zapisz zmiany

 

Wizyta grupowa zostanie wtedy zapisana. Po wejściu do zakładki kalendarz i najechaniu na zaplanowaną wizytę kursorem myszki będą się wyświetlać najważniejsze informacje o zaplanowanej wizycie grupowej. 
Po naciśnięciu na wizytę zostaniemy z powrotem automatycznie przekierowani do możliwości ustawień wizyty grupowej. Będziemy mieć możliwość dokonania wszelakich poprawek, czy dodania kolejnego pacjenta.

 

Widok wizyty grupowej w kalendarzu

 

Zaplanowana wizyta grupowa będzie się również wyświetlać z perspektywy zakładki „Wizyty”. Poniżej niej, ukażą się wszyscy uczestnicy wizyty.

Po naciśnięciu „Edytuj wizytę”, również zostaniemy przekierowani do karty wizyty, gdzie możemy dokonać wszelkich poprawek.

 

Edytuj wizytę

 

W przypadku wybrania zakładki „Karta pacjenta”, przy danym pacjencie, zostaniemy przekierowani do jego kartoteki, która zawiera wszystkie informacje o pacjencie. Możemy je zweryfikować i sprawdzić według naszych preferencji.

Z tej perspektywy zaplanowana wizyta grupowa, będzie również się wyświetlała.

 

Kartoteka pacjenta w Medfile

 

Wizyta grupowa - kartoteka pacjenta w Medfile

 

Jakie zalety wizyt grupowych możemy wyróżnić?

  • Idealne narzędzie służące do przeprowadzani terapii grupowych, 
  • Pozwala zapisać na 1 godzinę wielu pacjentów, 
  • Możliwość integracji między pacjentami o podobny problemach, 
  • Kontakt oraz wzajemna pomoc w relacji pomiędzy pacjentami, 
  • Lekarz ma możliwość pomóc wielu pacjentom w tym samym czasie, 
  • Usprawnia pracę oraz daje większe możliwości specjalistom.


Program na bieżąco pracuje nad kolejnymi nowościami w systemie. Możliwość tworzenia wizyt grupowych i pomagania wielu pacjentom w tym samym czasie jest niewątpliwym plusem systemu. Przenieś swój gabinet lub placówkę medyczną do Medfile® i ciesz się idealnym programem do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. 


Medfile® stale słucha wszystkich próśb swoich użytkowników. Jeżeli masz pomysł, aby zostały wprowadzone jakieś nowe udogodnienia lub chciałbyś dopytać o niektóre kwestie — skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30‑16.30. Zarówno pod telefonem: +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922, jak i e‑mailowo: [email protected].

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku