Rozszerzony diagram dentystyczny

 

Program Medfile®, nie przestaje zaskakiwać swoich użytkowników. Mamy do zaprezentowania całkowicie odnowiony diagram dentystyczny, który został zmodernizowany przez cały nasz zespół. Diagram dentystyczny w programie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej Medfile®, w bardzo dużym stopniu ułatwi pracę dentystom oraz całym placówkom dentystycznym.

 

Rozszerzony diagram dentystyczny - nowa karta dentysty

W Medfile® została przygotowana nowa karta dentysty, rozszerzona, zawierająca domyślnie nowy diagram dentystyczny. Z karty może korzystać każdy użytkownik Medfile® bez względu na typ posiadanej licencji. Tak! Nowy diagram również dostępny jest dla użytkowników Medfile Free.

Diagram rozszerzony może zostać również dodany do personalizowanych kart wizyt jako kolejny typ pola.

 

Rozpoznanie jamy ustnej pacjenta

Na diagramie, można zaznaczyć całe rozpoznanie jamy ustnej pacjenta. Jego wszystkie problemy, ubytki, czy przypadłości. Z drugiej strony można skupić się tylko na zabiegach wykonywanych podczas odbytej wizyty.

 

 

Diagram dentystyczny - indywidualny kolor

Z diagramu dentystycznego możemy do woli wybierać pozycje, które powinny się na nim znaleźć. W liście rozwijanej do każdorazowej przypadłości został dopisany indywidualny kolor. Dzięki temu cały diagram stał się jeszcze bardziej czytelny.

Jest to pomocne w szczególności, kiedy pacjent, jest stałym bywalcem w naszym gabinecie.

 

 

Pamiętajmy również, że na bieżąco wszystkie zaznaczone na diagramie dentystycznym aspekty możemy usunąć i ponownie na danym zębie umieścić poprawne rozpoznanie lub jego całkowity brak.

 

W celu usunięcia wystarczy nacisnąć emotikonę gumki do gumowania, a później kolejnym kliknięciem myszki wybrać błędne miejsce na diagramie.

Usunięte wtedy miejsce na diagramie stanie się białe. 

 

Praca w rozszerzonym diagramie dentystycznym

Program Medfile® na pierwszym miejscu stawia na wygodę oraz komfort pracy każdego lekarza. Z racji tego pilnujemy, aby wszystkie nowe funkcje oraz udogodnienia były bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Zależy nam, żeby dla każdego korzystanie z diagramu dentystycznego było bardzo szybkie i nieskomplikowane.

Jakie zalety diagramu dentystycznego możemy wyróżnić:

  • Pozwala na rozpoznanie wszystkich chorób, ubytków, czy dolegliwości pacjenta,
  • Możliwość usuwania i ponownego zaznaczania pożądanego rozpoznania na diagramie,
  • Prostota oraz intuicyjność obsługi,
  • Skraca czas wprowadzenia danych do systemu, dzięki czemu lekarz może poświęcić więcej uwagi pacjentowi,
  • Ułatwia pracę w gabinecie dentystycznym.

 

 

Zmodernizowany diagram dentystyczny w programie Medfile® to niewątpliwe udogodnienia dla dentystów. Korzystanie z diagramu dentystycznego, jest niezwykle szybkie oraz pozwala w krótkim okresie wprowadzić do systemu wszystkie najważniejsze aspekty. Usprawnij swój gabinet o kolejne innowacyjną funkcję, dzięki któremu Twoja praca przebiegnie jeszcze sprawniej i szybciej.

 

Masz pytania związane z diagramem dentystycznym? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta e-mailowo: [email protected] lub telefonicznie: +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922, a nasi pracownicy z wielką chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące lub niejasne kwestie.

 

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
*migracja gratis
sale