Strona www gabinetu lekarskiego – już teraz, za darmo w Medfile!

Minęły czasy, kiedy na jedną miejscowość przypadał jeden, dobrze znany gabinet lekarski. Jak więc wybić się na rynku spośród tak mocnej konkurencji? Sposobem promocji, który współcześnie cieszy się największą skutecznością jest Internet. Obecnie 12 milionów Polaków właśnie tam poszukuje informacji na temat zdrowia, opieki medycznej czy opinii innych osób na temat placówek medycznych. Internet oferuje nam nieograniczone możliwości oraz pozwala na różne formy promocji.

Bardzo dobrym pomysłem na promocję jest posiadanie własnej strony internetowej, która będzie idealną wirtualną wizytówką gabinetu. Pozwoli to szybciej odnaleźć konkretną poradnię. Wystarczy, że poszukujący wpisze w wyszukiwarkę internetową imię i nazwisko lekarza czy nazwę gabinetu, a tym samym zwiększy liczbę pacjentów i realizowane wizyty. Jak zatem powinna wyglądać strona www dla placówek medycznych?

Dobra strona internetowa powinna wizualnie przyciągać przyszłego pacjenta, a także umożliwić mu proste wyszukanie niezbędnych dla niego informacji. Priorytetem jest zamieszczenie na stronie podstawowych danych, a także wzbudzenie zaufania poprzez napisanie kilku słów na temat lekarzy i specjalistów, które mogą być ważne przy wyborze specjalisty na etapie konsultacji medycznych. Należy pamiętać o pokazaniu dokładnej lokalizacji na mapie, co zwiększy widoczność placówki i podniesie jego rozpoznawalność. Przedstawienie usług jakie oferujesz oraz ich cen to również mocny punkt – pacjenci lubią być przygotowani. Według badań, aż 57,9% osób uważa, że ważna jest możliwość rejestracji on-line na wizytę, a tylko 6,9% chciałoby robić to osobiście. Posiadanie więc takiej funkcji jest dużym atutem i warto to zaimplementować, co potwierdziły badania Polak u lekarza (https://www.medfile.pl/blog/polak-u-lekarza ). Dopilnowanie tych wszystkich detali sprawi, że Twoja strona www będzie miejscem, gdzie odbiorcy zatrzymają się na dłuższą chwilę i zainteresują się Twoją ofertą.

Program dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych Medfile pomaga w stworzeniu spersonalizowanej strony www na domenie Medfile, a także oferuje możliwość wykorzystania gotowego szablonu całkowicie za darmo. Posłużenie się szablonem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – Twoja strona gotowa jest w 5 minut, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Nie możliwe? Sprawdź, jakie to proste!

Nowa funkcja stworzenia własnej strony www dzięki Medfile jest już możliwa:

  1. Załóż bezpłatne konto testowe w systemie Medfile.
  2. W celu skorzystania z „rejestracji on-line” dodatkowo uzupełnij godziny pracy i dni wolne w zakładce „Rejestracja pacjentów” w Medfile, a link skopiuj w odpowiednie miejsce.
  3. Przejdź do zakładki „Strona www”.
  4. Wpisz własną nazwę strony oraz nazwę swojej placówki.
  5. Uzupełnij niezbędne informacje: kontakt, specjalizacje, godziny pracy, kilka słów o sobie, możesz także dodać swoje usługi i cennik.

Przekonaj się, jak łatwo samodzielne stworzyć własną stronę internetową gabinetu, którą Medfile daje Ci na zawsze za darmo! Zobacz stronę demo: https://www.medfile.pl/strona-www-gabinetu

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 29.02.2024
- 30% na licencję
kod: Luty2024
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku