Jakie innowacje zostały wprowadzone w lutym?

 

Trzy aktualizację w lutym! Tak, prężne działanie zespołu Medfile® pozwoliło wykonać aż 3 aktualizację jednego miesiąca. 

Jak wiadomo, Medfile EDM, to program do obsługi podmiotów leczniczych, praktyk lekarskich, fizjoterapeutycznych, a nawet pielęgniarskich. Rozbudowane oprogramowanie pozwala dostosować użytkownikom, wiele spersonalizowanych elementów ułatwiając codzienną pracę.

 

Zmiany w Rejestrze Podmiotów wykonujących Działalność leczniczą

01.02.2023 nastąpiła zmiana w zakresie publikowanych plików .xml zawierających dane o produktach leczniczych, zarówno przeznaczonych dla ludzi, jak i z zakresu weterynarii, dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Medfile® był przygotowany na tę zmianę zgodnie z terminem. 

Użytkownicy, czyli wszyscy pracownicy: recepcji, lekarze, dodatkowi administratorzy oraz każda inna osoba pracująca w podmiocie leczniczym. Ustawienia użytkowników to centralne miejsce do zarządzania pracownikami. By polepszyć wyszukiwanie pracowników, przygotowana została lista sortująca, oparta na kilku wariantach oraz dedykowana własna kolejność.

 

 

 

Dokumentacja pacjenta jest istotnym elementem Medfile®. Dzięki filtrom w kartotece możesz przeglądać wszystkie wizyty pacjenta według własnych preferencji. Chcesz zobaczyć wszystkie wizyty zarówno usunięte, jak i te zaplanowane? Nic trudnego.

 

 

Rejestracja online w kilku językach? Tak. W Medfile® jest to możliwe! Z perspektywy pacjenta, można zmienić język rejestracji, w którym się umawia. A co za tym idzie? Istnieje również możliwość zmiany waluty, podczas płatności za wizytę.

 

 

Link anulowania wizyty ma niestandardową ważność? Można ją zmienić dzięki nowym ustawieniom czasu.

 

 

Raporty, raporty, raporty…

Jednym z ważniejszych raportów przygotowanych przez Medfile®, jest raport księgowości oraz raport wizyt. Placówki medyczne na bieżąco zmieniają działanie, dodają i usuwają gabinety, a raporty w prosty i czytelny sposób przedstawiają wszystkie dane. Od teraz w raporcie wizyt, możemy zobaczyć wizyty z usuniętego gabinetu oraz podzielić cały raport na konkretne lokalizacje. 
 

 

 

 

To nie koniec! Wiele usprawnień otrzymały raporty własne. Czym tak naprawdę są raporty własne? To przedstawienie statystyk w Medfile® w określonych przez użytkownika wartościach. Brzmi jak coś skomplikowanego? Nic bardziej mylnego!

Użytkownik może sam zdefiniować kolumny oraz wiersze, jakie Medfile® ma przeliczyć i przedstawić. Dzięki czemu praca w programie staje się jeszcze bardziej przyjemna oraz intuicyjna. 

 

 

Integracja z PayU — dzięki wyszukiwarce za pomocą identyfikatora PayU w prosty sposób można sprawdzić i porównać swój obrót między programem Medfile® a sklepem PayU. 

 

 

Już teraz istnieje również możliwość dodawania kategorii i podkategorii w Twoim katalogu usług. Uporządkuj jeszcze bardziej pracę w programie, dzięki tej funkcjonalności. Masz dość bałaganu w zakładce usługi? Wychodzimy naprzeciw prośbą naszych użytkowników. Na bieżąco twórz i przypisuj odpowiednie kategorie oraz podkategorie.

 

 

Każdorazowo, kiedy tworzymy harmonogram pracy u siebie, czy innego specjalisty w klinice, zawsze musimy pamiętać, aby uzupełninić regulamin rejestracji online. Jest to kluczowe działanie tak, aby wszystkie standardy bezpieczeństwa danych zostały zachowane.

 

 

Już teraz w historii drukarki fiskalnej, można podejrzeć, informacje o tym, czy paragon został wydrukowany oraz ile wyniosła cena brutto. Kontroluj na bieżąco wszystkie informacje związane z płatnościami w Twojej klinice.

 

 

Program Medfile® wprowadził również możliwość potwierdzania wizyty przez kod wysłany do pacjenta na wiadomość SMS. Pozwoli to na uniknięcie sytuacji, w której to pacjenci wprowadzą fałszywe dane. Jesteś zainteresowany nowym rozwiązaniem? Przeczytaj więcej o funkcjonalność potwierdzanie rejestracji wizyty SMSem.

 

 

Z ogromną dumą, możemy Cię poinformować o wszystkich nowościach oraz udogodnieniach, które stale wprowadzamy do naszego programu z myślą o Tobie. Na bieżąco wprowadzamy ogrom aktualizacji tak, aby Twoja praca przebiegła jeszcze sprawniej.

Potrzebujesz pomocy? Nurtują Cię niektóre kwestie związane z programem? Chciałbyś poznać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania? Zapoznaj się z naszym FAQ pisanym przez ekspertów Medfile®.

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 20.04.2024
- 50% na licencję
kod: 50taniej
Umów się na prezentację
zamknij
Nowa
subskrypcja
50% taniej!
Sprawdź
*migracja gratis
sale