lek. Przytuła Filip

5.00 / 18 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentem Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurologii, pracuję w renomowanym Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku, zarówno na Oddziale Neurologicznym jak i w Poradni Chorób Pozapiramidowych. Pracuję również w Oddziale Rehabilitacji w Dzier...żążnie. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić kompleksową opiekę pacjentom na różnych etapach ich leczenia.

Jestem zaangażowany w wiele badań klinicznych dotyczących leczenia choroby Parkinsona, co umożliwia mi być na bieżąco z najnowszymi odkryciami w dziedzinie neurologii. Prowadzę pacjentów obciążonych zaawansowaną chorobą Parkinsona leczonych głęboką stymulacją mózgu (DBS). Ponadto jestem autorem wielu prac naukowych, które dotyczą skutecznego leczenia choroby Parkinsona oraz zaburzeń ruchowych po przebytym COVID-19.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, jestem aktywnym uczestnikiem sympozjów i konferencji neurologicznych. Dzięki temu mogę przekazać pacjentom najnowsze osiągnięcia medycyny i najbardziej efektywne metody leczenia.

Relacja lekarz-pacjent to dla mnie niezwykle ważna wartość. Poświęcam dużo uwagi kazdemu pacjentowi, starając się dokładnie wyjaśnić przyczynę ich dolegliwości. Tworzę otwartą i empatyczną atmosferę, aby pacjenci czuli się komfortowo i zaufali mi w swojej drodze do zdrowia.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Strzelców Karpackich 6c/10, Gdańsk, pomorskie
REHA-POINT centrum medyczne
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

głęboka stymulacja mózgu
30 min · 400 zł
konsultacja neurologiczna
30 min · 250 zł

Opinie pacjentów

5,0

Dobrze

5,0

Bardzo zaangażowany, dokładny, a przy tym szalenie miły. Poświęca pacjentowi odpowiednią dla niego ilość czasu, wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Gorąco polecam!

5,0
Bez treści
5,0

Dobry lekarz. Duża wiedzą praktyczn, nabyta ze szpitala i przyszpitalnej przychodni (szczególnie dot. Chorób pozapiramidowych) poza tym, wykazuje się dużą emoatia. I, co mnie zawsze dziwiło na Pomorzu, nigdy nie oszczędza czasu. Polecam

więcej
Strona WWW placówki medycznej: REHA-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Gdańsk, pomorskie, Strzelców Karpackich 6c / 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.