Magister Zieliński Jakub

5.00 / 1 opinii
Arstan Medica
Umów wizytę

O mnie

Jestem fizjoterapeutą specjalizującym się w leczeniu osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu pochodzenia przeciążeniowego oraz pourazowego. Lubię pracować zarówno ze sportowcami jak i z pacjentami cierpiącymi z powodu przemęczenia przez pracę biurową. Głównie zajmuję się pacjentami z bólem kręgo...słupa oraz kończyn obwodowych. Mam również doświadczenie w pracy z pacjentami pooperacyjnymi, przeważnie po zabiegach w obrębie kręgosłupa i stawu kolanowego. W swojej pracy korzystam z najnowszych metod fizjoterapii opartych na dowodach naukowych. Na każdy problem pacjenta staram się spojrzeć z szerszej perspektywy i wspólnie z pacjentem znaleźć jego przyczynę - tak, by jak najszybciej wdrożyć odpowiednio dobraną terapię i profilaktykę.więcej

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Maurycego Mochnackiego 10, Warszawa
Arstan Medica
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

E) Korekcja wad postawy dzieci od 6 roku życia
30 min · 100 zł
Rehabilitację w naszej klinice poprzedza szczegółowa diagnostyka, a następnie indywidualnie dobrany program leczenia do wady postawy jaka występuje u dziecka. Terapia prowadzona jest przez profesjonalnego terapeutę, w sposób przyjazny dla dziecka. rejestracja online
A) PIERWSZA WIZYTA (Konsultacja + Rehabilitacja)
60 min · 200 zł
B) Rehabilitacja (Terapia Manualna)
45 min · 140 zł
Jest kompleksowym działaniem mającym na celu doprowadzenie osoby z dysfunkcją, ograniczeniem ruchomości, wadą postawy, dolegliwościami bólowymi do pełnej lub możliwie maksymalnej sprawności. Przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia.
B) Rehabilitacja 30 min + masaż tkanek głębokich 30 min
60 min · 180 zł
E) Korekcja wad postawy (dorośli i dzieci od 6 roku życia)
60 min · 160 zł
D) Rehabilitację w naszej klinice poprzedza szczegółowa diagnostyka, a następnie indywidualnie dobrany program leczenia do wady postawy jaka występuje u dziecka. Terapia prowadzona jest przez profesjonalnego terapeutę, w sposób przyjazny dla dziecka.

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo dobry specjalista, zawsze pomoże przy każdym rodzaju bólu (plecy,szyja,ręce). Doradzi ćwiczenia i rozluźni spięte miejsca.

Strona WWW placówki medycznej: Arstan Medica   Warszawa, Maurycego Mochnackiego 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.