mgr Wojtasiewicz Alicja

Umów wizytę

O mnie

estem magistrem fizjoterapii oraz terapeutą widzenia osób słabowidzących. Studia z zakresu fizjoterapii ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od początku swojej kariery wiedziałam, że chce pracować z dziećmi. Wszystkie ukończone przeze mnie kursy są związane właśnie z tematyką fizjoterapii pediatryc...zno-neurologicznej. Stale głodna wiedzy i nowych strategii pomocy moich pacjentom, szkolę się regularnie u polskich jak i zagranicznych instruktorów o światowej renomie. Doświadczenie zdobywałam pracując w dwóch czołowych ośrodkach warszawskich zajmujących się fizjoterapią dzieci z wieloraką niepełnosprawnością. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję a każdy postęp w terapii bardzo mnie cieszy i daje mi dodatkowy napęd do działania i rozwoju. Jako mama małego dziecka, staram się korzystać z tego życiowego doświadczenia, które daje mi dodatkową empatię w stosunku do rodziców dzieci u których prowadzę terapię.
Jestem również dyplomowanym terapeutą widzenia słabowidzących. Swoją wiedzę zdobyłam podczas studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz na rozmaitych szkoleniach. W związku z tym oprócz aspektu ruchowego, szczególną uwagę zwracam również na funkcjonowanie wzrokowe moich pacjentów. Zafascynowana tematyką wzroku, stworzyłam bloga o nazwie OczkoBlog Fizjoterapeuty, dzięki któremu w social mediach dzielę się wiedzą.
Prywatnie jestem mamą, żoną i właścicielką szalonego kundelka. Moją pasją jest taniec, zumba ale lubię również usiąść na kanapie z kawą i oglądać po raz setny filmy z serii Harry Potter.
więcej

Wykształcenie

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Leczone schorzenia

Dodatkowe informacje

Doświadczenie: Ośrodek Wczesnej Interwencji, ul. Pilicka 21, Warszawa Centrum Intensywnej Terapii "Olinek" w Warszawie Instytut Terapii Funkcjonalnej "Dzielny Miś" w Warszawie Najważniejsze kursy: NDT Bobath Basic NDT Bobath Advanced Vision Neurorozwojowa terapia i diagnostyka niemowląt Tkanki miękkie w pediatrii PNF p...odstawowy
Terapia ręki
Kinezjotaping
Techniki osteopatyczne w pediatrii
więcej

Adres

brak
Domyślna lokalizacja
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna
45 min · 200 zł
Terapia NDT-Bobath
45 min · 170 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Fizjosensorycznie   , Wiatraczna 15 / 142

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.