Gabinet lekarski w chmurze

Baza wiedzy

Artykuły na kluczowe tematy w zakresie funkcjonalności oprogramowania Medfile oraz cyfryzacji służby zdrowia.

Szukaj
Baza wiedzy
Strona www gabinetu
lekarskiego w 5 minut
arrow
Rejestruj pacjentów online
do gabinetu za 0 zł
arrow
SMS do pacjenta z prośbą
o opinię po wizycie
arrow

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Z kim mogę się skontaktować, jeśli po przeczytaniu artykułu mam pytania?

Nasi pracownicy biura obsługi klienta czekają na wszystkich użytkowników od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie: (+48) 530 909 308, (+48) 530 000 828, jak i pod adresem email: [email protected]. Możesz skontaktować się z nami z pytaniami o funkcjonalności systemowe, najnowsze aktualizacje, promocje lub zmiany w telemedycynie.

Jakie funkcje dostępne są dla użytkowników Medfile?

W zależności od wybranej subskrypcji użytkownicy mogą cieszyć się wieloma udogodnieniami. Posiadamy dedykowane moduły dla specjalizacji takich, jak: fizjoterapia, medycyna estetyczna czy stomatologia, rozbudowany system marketingowy, płatności czy integrację z wieloma platformami. Jeżeli, jesteś ciekaw wszystkich funkcji naszego systemu — zapoznaj się z dedykowaną zakładką poświęconą funkcjom.

Jaką subskrypcję w systemie Medfile wybrać?

Tak naprawdę nie ma na to jednej odpowiedzi. Subskrypcja powinna zostać dobrana indywidualnie pod wielkość oraz potrzeby danej placówki medycznej lub gabinetu. Jeżeli zastanawiasz się, co wchodzi w skład danego pakietu, zapoznaj się z naszym cennikiem, a jeżeli będziesz miał więcej pytań — skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o funkcjonowaniu systemu?

Nasz blog nie jest jedyną dawką wiedzy, którą na bieżąco przygotowujemy dla naszych użytkowników. Posiadamy również dedykowaną zakładkę poświęconą instrukcją, które krok po kroku ukazują funkcjonowanie poszczególnych aspektów systemu oraz zakładkę poświęconą najczęściej zadawanym pytaniom naszych klientów — FAQ.

Czy mam możliwość, aby przetestować Medfile?

Jak najbardziej tak! Oferujemy wszystkim nowym użytkownikom naszego systemu 14-dniowy okres próbny, który jest całkowicie darmowy. Dopiero po tym czasie zdecydujesz czy będziesz korzystać z naszych usług lub dezaktywujesz konto w Medfile.

Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Promocja
*do 26.07.2024
-40% na licencję
kod: lato40
w przypadku płatności miesięcznej
Promocja
*do 26.07.2024
- 40% na licencję
kod: latodlaciebie
Umów się na prezentację